Yeni nesil sıcak su kaynağı: Bosch Termosifon Tip Güneş Enerjisi Sistemleri

Editör
10.09.2012

 

 Enerji verimli ısıtma sistemleriyle sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçilerinden Bosch Isı Sistemleri, hijyenik, kesintisiz ve verimli kullanım sıcak suyu elde etmek için üretilen termosifon tip güneş enerjisi sistemlerini satışa sundu.  

Yüksek verimli sıcak su sağlayan çevre dostu Bosch TSS termosifon tip güneş enerjisi sistemleri, aynı zamanda enerji maliyetlerini de düşürüyor.

 Bosch Isı Sistemleri, kullanım sıcak suyu elde etmek için kullanılan termosifon güneş enerjisi sistemleri olan TSS 150-200-300 modellerini satışa sundu.

Bosch Isı Sistemleri’nin yeni ürünü olan doğal dolaşımlı güneş enerjisi sistemleri,  yüksek verimli, uzun ömürlü ve az bakım gerektiren paket çözümleri tüketicilerle buluşturuyor. Çevre dostu Bosch TSS Termosifon Tip Paket Güneş Enerjisi Sistemleri hem kullanım suyu hem de solar devresi basınçlı çift cidarlı boyler yapılarıyla hijyenik ve yüksek konforu bir arada sağlayabiliyor.

 Tamamen “pasif sistem” prensibine dayalı olarak çalışabilen Bosch TSS termosifon tip paket güneş enerjisi sisteminin kurulumunda herhangi bir sirkülasyon pompası ya da  kumanda paneline ihtiyaç duyulmuyor.

En gelişmiş özellikleri ile ilave ekipmanlara ihtiyaç olmadan çok hızlı ve kolayca güneş enerjisi sistemi kurulabiliyor ve hijyenik, kesintisiz, verimli kullanım sıcak suyu üretimi de başlamış oluyor.

 Bosch Termosifon güneş enerjisi sistemleri TSS 150-200-300’ün en dikkat çekici özelliklerinden birisi gelişmiş sistemi sayesinde yüksek verimli sıcak su elde edebilen çevre dostu bir ürün olması.

Termosifon Tip Güneş Enerjisi Sistemi ile çevreyi koruyarak, uzun vadede enerji maliyetlerini düşürmek mümkün. Yüksek Bosch teknolojisi ile üretilen bu sistem ile aileler bedava ve sınırsız bir enerji kaynağı olan güneş enerjisinden faydalanarak, en yüksek konforda sıcak su elde edebiliyorlar.     

Dergisi 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account