Paintistanbul 2012 Başlıyor; Boya Sektörü Hakkında Bilmediğiniz Kalmasın!

Editör
28.08.2012

Kalekim, Eylül ayında yapılacak olan “Paintistanbul Boya Sanayi, Hammadde ve Yardımcı Maddeler Fuar ve Kongresi”nin sponsoru oldu. Fuar boyunca boya ustaları Kalekim standında, boya hakkındaki son trendleri ve merak ettikleri tüm soruların cevaplarını öğrenebilecekler.

 

Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) ve CNR işbirliği ile yapılacak olan Paintistanbul Boya Sanayi Hammadde ve Yardımcı Maddeler Fuar ve Kongresi, 13-15 Eylül 2012 tarihlerinde CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Avrupa’nın 6. boya üreticisi konumunda olan Türkiye’nin, AB sürecinde yeni üretim ve yatırım alanı olma hedefi bakımından özel öneme sahip fuar, 250 katılımcıya ev sahipliği yapacak.

Boya ve hammaddeleri konusunda bölgedeki en büyük ve kapsamlı fuar olma özelliğine sahip olan Paintistanbul, yurtiçinden olduğu kadar yurtdışından da ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. 3 gün sürecek olan fuara yaklaşık 25 bin ziyaretçinin katılımı bekleniyor.

Uluslararası mesleki ve akademik paylaşımın olacağı fuarın ziyaretçileri arasında boya uygulayıcıları, boya tüketicileri, mimarlar, nalburlar, inşaat firmaları da yer alıyor. Paintistanbul 2012 ile Dünya Boya Sektöründeki son gelişmeler yakından takip edilebilecek, aynı zamanda fuar boyunca sürecek olan kongrede yapılacak olan sunumlar ile boya sektörünün geleceği konusunda detaylı bilgi sahibi olunabilecek.

İşine Özen Gösteren Boya Ustaları Kalekim Standına!

Paintistanbul sponsoru olan Kalekim fuarda, Kale Boya&Sıva standı ile yer alıyor. Boya sektörünün her kesiminden katılımcının yer alacağı fuarda, Kalekim boya ustaları için tam bir başvuru noktası olma özelliği taşıyor. Boya ustaları fuar boyunca, Kalekim ile birebir görüşme imkanı bulabilecekleri gibi, boyada son trendler hakkında bilgiler edinip, merak ettikleri soruların yanıtlarını alabilecekler. 

Kaynak: İnşaat & Yatırım 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account