35,5 milyon TL yatırımla basketbol sahalarından tenis kortlarına, açık ve kapalı yüzme havuzlarından spor salonlarına kadar birçok sosyal tesis kazandırarak yatırımcılarına sağlık bir yaşam vaad ediyor.

Editör
22.08.2012

 

EgeYapı Group’un İstanbul Bağcılar’da inşa ettiği Avrupa’nın en büyük karma projesi Batışehir, sahip olduğu sosyal tesislerle yatırımcılara sağlıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

Yaklaşık 35,5 milyon TL yatırım yapılacak sosyal tesisler kapsamında Batışehir’de bir açık ve bir kapalı basketbol, bir voleybol ve üç tenis sahası ile dört açık ve dört kapalı yüzme havuzunun yanı sıra dört fitness center bulunacak. 

İnanç Kabadayı: “Batışehir bütün ihtiyaçlara cevap verecek”

Yatırımcılar açısından birçok konut projesi içinden Batışehir’i ayıran özelliklerin başında sosyal tesislerin geldiğini dile getiren EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı; “Batışehir’de yeşil alanlardan sosyal tesislere, yüzme havuzlarından fitness center’a kadar yatırımcıların ihtiyaç duyabilecekleri tüm detaylara yer veriyoruz.

Çünkü yatırımcı; ailesinin konforunu, çocuklarının eğitimi, iş hayatını tek bir yere toplayarak arzuladığı hayatı yaşıyor. Baktığımız zaman çocuklu aileler projelerde daha çok çocuklarının rahatlıkla sosyalleşebilmelerine olanak sağlayacak tesisleri ararken çocuksuz aileler daha çok stüdyo daireler tercih ederek spor yapabilecekleri alanları arıyorlar.

Biz de tamamlandığı zaman bütün ihtiyaçlara cevap verebilecek bir yapıya sahip olacak Batışehir’de sürdürülebilir bir yaşam oluşturmaya çalışıyoruz” dedi. 

Batışehir yatırımcılardan büyük ilgi görüyor

Yatay mimari konseptte inşa edilen Batışehir’de 1+0’dan 4+1’e kadar 14 farklı tipte toplam 3 bin 148 adet konut ve rezidansın yanı sıra yatırımcıların ihtiyaç duyabileceği bir şehir oteli, ofisler, Doğa Koleji’nin yer alacağı eğitim kompleksi, dünyaca ünlü giyim ve yeme – içme markalarının hizmet vereceği açık hava çarşısı bulunacak.

A Sınıfı Enerji Kimlik Belgesi sahibi Batışehir’in ilk iki etabında büyük bir satış başarısına ulaşılırken yoğun ilgi nedeniyle üçüncü etap satışları başladı. Batışehir tamamlandığı zaman 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account