Belenco, Verona Marmomacc Fuarı’nda yeni ürünleri ile sizi bekliyor

Editör
17.08.2012

 

Yaşam alanlarının yeni modası: Belenco Kuvars Yüzeyler Eylül 2012, Verona-İtalya - Kuvars yüzeylerin eşsiz özelliklerini Manisa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikasında ileri teknoloji kullanarak tasarımla buluşturan Belenco, doğal yüzeyler ve teknolojileri endüstrisinde dünyanın bir numaralı fuarı olan “Verona Marmomacc Fuarına” 2012’de de katılarak sektöre getirdiği yenilikleri paylaşıyor.

En son trendlerin, yeni ürün ve teknolojilerin takip edilebildiği Marmomacc Fuarı, özellikle tasarım ve teknolojinin kalbi İtalya’da yapılıyor olması ve uluslararası tüm profesyonellerin ziyaret akınına uğraması nedeniyle önemli bir organizasyon.

Mimarların ve tasarımcıların gereksinimlerine göre değişik renk ve desen seçenekleri ile tasarlanabilen çok özel yaratıcı projeler için "tailor-made" özel üretim imkanları sunan Belenco, Marmomacc 2012’de yepyeni renkler ve dokularda ürettiği ürünlerini fuara götürüyor. %100 doğal hammadde kullanılarak üretilen Belenco Bio yüzeyler ve özel ipeksi yüzey bitişi ile Belenco Seta yüzeler Belenco’nun 160 metrekare stand alanında gözalıcı şekilde sektörün beğenisine sunuluyor olacak. Tüm sektör oyuncularının bir araya geldiği ve yeni ürün serilerinin tanıtımlarının yapıldığı, 47.si gerçekleşen dünyadaki en önemli taş fuarı Marmomacc’da, Belenco da 2013 ürün serisinin lansmanını yapıyor olacak.

Dünya pazarları ile ikinci kez Verona Marmomacc Fuarında buluşan Belenco, çarpıcı standı ve fuar alanındayapacağı dikkat çekici tanıtım sloganları ile tüm ziyaretçileri bekliyor. Global kuvars yüzeyler pazarlarına sektöre getirdiği “Teknoloji+Tasarım+Kalite” felsefesi ile hızlı bir giriş yapan ve büyük beğeni toplayan Belenco ürünleri ile tanışmak için size Verona Marmomacc İtalya Hall 10 stand B5-C5’te bekliyoruz.

KAYNAK :İnşaat&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account