Has Şirketler Grubu ve Evra Group imzasıyla Anadolu Yakası, Oto World Asya projesi ile ilk Oto AVM’sine kavuşuyor.

Editör
16.08.2012

 

Otomotiv pazarı için büyük önem taşıyan projen Pendik’te inşa ediliyor.Anadolu yakasının ilk oto AVM’si olan Oto World Asya inşaat sektörünün iki deneyimli firması Has Şirketler Grubu ile Evra Group ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Projenin konumu, ulaşım açısından avantajlar sunması ve büyük yatırımların merkezini oluşturan bir bölge olması nedeniyle Pendik olarak belirlendi.

Has Şirketler Grubu ve Evra Group, Sabiha Gökçen Havaalanı’nın karşısında, 333 metre TEM E-5 bağlantı yoluna cepheli arsayı özel mülkiyetine alarak inşa çalışmalarına başladı.

Has Şirketler Grubu Başkanı Ali Gedik ve Evra Group Başkanı Hasan Topaloğlu Otomotiv sektöründe hizmet veren üretici, distribütör ve 2. el galeri sahiplerinin yer alacağı Oto World Asya projesi için sektörden olumlu görüş ve destek aldıklarını belirtti.

Eylül ayında lansmana çıkması beklenen Oto World Asya 365 adet işyerinden oluşuyor. Bu işyerlerinin 0 ve 2. el showroom, oto servis, banka, cafe ve restoran düzeninde oluşturulması planlanıyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı’nın ile iç içe bir konumda yer alan Oto World Asya, sahil yolu, E- 5 ve TEM otoyollarının birleştiği noktada yer alıyor. İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde dahi Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar gibi lokasyonlardan kısa zamanda ulaşım imkanı bulunan Oto World Asya, konumuyla da öne çıkıyor.

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account