Seranit Yapı Grubu, Cersaie’ye hazırlanıyor

Yazar:Editor
15.08.2012

 

Seranit Yapı Grubu, 25-29 Eylül 2012 tarihinde İtalya’da düzenlenecek Avrupa seramik sektörünün en büyük fuarı Cersaie’ye katılıyor. Seranit ve Serra markalarıyla Fuar’da yerini alacak Seranit Yapı Grubu, seramik sektöründe moda olmasını beklediği yeni ürünleriyle, sektör profesyonellerini etkisi altına almayı hedefliyor. 

Türkiye seramik sektörünün önde gelen şirketi Seranit Yapı Grubu, Avrupa’nın en büyük Fuarı Cersaie’ye katılıyor. 25-29 Eylül 2012 tarihinde İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenecek seramik ve banyo aksesuarları Fuarı Cersaie’de gövde gösterisi yapmaya hazırlanan marka, en son ürünlerini sektör profesyonelleriyle buluşturacak. 

Dünya seramik sektörünün önde gelen Fuarı’nda, Seranit ve Serra markalarıyla yer almayı hedefleyen Grup, hem yer hem de duvar karolarının tanıtımını yapacak.

Avrupa’nın en yeni ve en son trendlerinden oluşan ürün grubuyla Fuar’da fark yaratması beklenen Seranit Yapı Grubu’nun Fuara katılımı, Türkiye seramik sektörünün uluslararası alanda tanıtımına sağlayacağı katkı açısından da büyük önem taşıyor. 

Sektör profesyonellerinin her yıl büyük bir ilgiyle takip ettiği, her yıl yeni ürünlerle tanıtımlarını gerçekleştirdikleri, önemli işbirliklerini oluşturdukları Cersaie Fuarı’na ilişkin görüşlerini aktaran Seranit Tasarım ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Ece Ceylan Baba, “Her sektörde olduğu gibi seramik de her geçen gün kendini yenileyen, gelişmeye ve farklılaşmaya açık bir sektör.

Biz de ar-ge ve ür-ge’ye verdiğimiz önemle, tasarıma bakış açımız ve inovatif ürünler geliştirme motivasyonumuzla, dünya markalarıyla rekabetimizi tüm hızıyla sürdürüyoruz.

Tüm bu unsurların yanı sıra ürünlerimizin kalitesi de, uluslararası arenada gözle görülür bir fark yaratıyor.” dedi. Globalde 65 ülkede yaklaşık 800 satış noktasıyla var olduklarını ve üretimlerinin yüzde 45’ini ihraç ettiklerinin de altını çizen Baba, üretim teknolojilerinin de önemine değindi: “Seranit Yapı Grubu olarak sahip olduğumuz üretim teknolojileri bakımından, bugün Almanya, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Mısır, Malezya gibi granit seramik üretimi yapan pek çok ülkeyi de geride bırakmış durumdayız.

” Baba, Cersaie Fuarı’nın bu anlamda büyük öneme sahip olduğunu da ifade ederek, “Başarımızı tüm dünyayla paylaşabileceğimiz bu platform, aynı zamanda global bir marka olarak gelecek dönemde gerçekleştireceğimiz uluslararası işbirlikleri için de uygun bir zemin ortamı yaratacaktır” dedi. 

Seranit’in kalite, teknoloji ve tasarım anlamında tüm kesimlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik oluşturduğu ürün portföyünün sergileneceği Cersaie Fuarı’nda ulusal ve uluslararası sektör temsilcilerinin ilk kez karşılaşacağı sürpriz ürün grupları da yer alacak.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account