Ankastre fırınlar Openspace özelliğiyle dört fırını tek bir fırında birleştiriyor!

Editör
14.08.2012

 

Tasarımı ve ileri teknolojisiyle öne çıkan Hotpoint ankastre fırınlar Openspace  özelliğiyle,  fırını dört farklı bölmeye ayırıyor, farklı süre ve farklı sıcaklıkta yemek pişirme imkânı sunuyor.

“High Definition” teknolojisinin sunduğu “Dual Flow Hava Sirkülasyon” sistemiyle öne çıkan 74 litrelik dev iç hacme sahip Hotpoint­ fırınlar A sınıfına göre %20 enerji tasarrufu sunuyor. 

Tüketici odaklı çözümleriyle öne çıkan Hotpoint, Openspace özelliğine sahip 74 litrelik dev hacimli ankastre fırınlarıyla öne çıkıyor. Standart fırınlara kıyasla yüzde 20 daha geniş iç hacme sahip “High Definition” teknolojisiyle geliştirilen Hotpoint fırınlar, bu özel seperatör sayesinde “Ekstra Large bölme”, “Küçük bölme”, “Ana bölme” ve “Küçük+Ana bölme” olmak üzere dört ayrı fırına dönüşüyor. Böylece, tatlı ve et gibi birbirinden tamamen farklı yiyecekler, tat ve kokuları birbirine karışmadan aynı anda pişirilebiliyor.

7 yıl garantiyle tüketicilerin beğenisine sunulan Hotpoint fırınlar “Dual Flow” sistemiyle her noktada eşit pişirim sağlıyor ve A enerji sınıfına göre %20 daha az enerji harcıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account