Siemens VSZ5GPX2 Extreme Green Power elektrikli süpürge ile yüzde 64 enerji tasarrufu mümkün

Editör
14.08.2012

 

Siemens Ev Aletleri’nin yenilikçi VSZ5GPX2 Extreme Green Power elektrikli süpürgesi yüzde 64 enerji tasarrufu ile gelecek nesilleri düşünürken, üstün özellikleri ve zengin donanımı ile kolay temizlik için önemli avantajlar sunuyor. Aerodinamik sistemi sayesinde üstün performans sunan süpürge elektronik emiş gücü ayarı, sessiz çalışma gibi özelikleri ile konforlu bir kullanım sağlıyor. 

Küresel ısınmanın etkilerini giderek daha fazla hissettiğimiz bir dönemde, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak konusunda hepimizin yapabileceği şeyler var.

İşe, evimizde yüksek enerji tasarrufu sunan ürünler kullanmakla başlayabiliriz. Yapacağımız tercihler, küçük büyük demeden kullandığımız her elektrikli üründe enerji tüketim değerleri konusunda göstereceğimiz hassasiyet, doğal kaynakların korunmasına önemli bir katkıda bulunacaktır. Siemens Ev Aletleri’nin yenilikçi Green Power elektrikli süpürgesi bu konuda ideal bir çözüm sunuyor. 

Siemens Ev Aletleri, Green Power elektrikli süpürge ile yaşanabilir bir dünya için geliştirilen geleceğin teknolojilerine güzel bir örnek veriyor. VSZ5GPX2 Extreme Green Power elektrikli süpürge, yüzde 64 oranındaki enerji tasarrufu değeriyle dikkat çekiyor. Süpürge teknik özellikleri ile üstün performans sunarken, zengin donanımı ile konfor sunuyor.

850 watt gücündeki Siemens Green Power elektrikli süpürge, bu ürüne özel geliştirilen kompresör teknolojisi sayesinde performansını hissedilir derecede yükseltiyor.

Süpürgenin motorunda bulunan, özel olarak tasarlanmış dokuz bıçaklı aerodinamik çarklar sayesinde 850 watt'lık elektrikle, 2400 watt'lık motor performansı elde ediliyor.

Böylelikle yüzde 64 daha az elektrik tüketimiyle mükemmel performans sağlanarak tozun yüzde 100’ü alınıyor. Yenilikçi motor teknolojisindeki aerodinamik hava akış pervaneleri, bütün cihaz içinde mükemmel hava yönlendirmesi ile düşük enerji sarfiyatı ve optimum toz alma kapasitesi sağlıyor. 

Siemens’in hayatı kolaylaştıran ürünü, aerodinamik sistemi (Efficient Air Dynamics) sayesinde mükemmel performans sergilerken, yenilikçi kompresör teknolojisi ile cihaz içinde mükemmel hava yönlendirmesi, bu sayede düşük enerji tüketimi ve optimum toz alma kapasitesi sunuyor. 

Elektronik emiş gücü ayarı, “Soft- start” motor ilk çalışma, en yüksek emiş gücü ayarında bile sessizlik, sürgülü ve kilitleme mekanizmalı teleskobik boru süpürgenin sağladığı konforu artırıyor.

“Air Flow” hava akış kontrol ve “Air Safe” sistemleri, ultraHEPA filtreleme sistemi ise süpürgenin performansını yükseltiyor. MegaAir SuperTeX filtreli toz torbası sayesinde mükemmel hijyen sağlıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account