Turkmall’un Kiralama Direktörlüğü görevine Tolga Ergut atandı

Yazar:Editor
14.08.2012

 

Yeni yapılanma ile büyümeye devam eden Turkmall’un Kiralama Direktörlüğü görevini perakende sektörünün yakından tanıdığı Tolga Ergut üstlendi.

Alışveriş merkezi geliştirme ve yatırım sektörünün lider şirketlerinden Turkmall’daki yeni yapılanma sürecinde Turkmall CEO’su Levent Eyüboğlu, Turkmall Şirketler Grubu Başkan Yardımcılığı görevini üstlenirken, Kiralama ve Alışveriş Merkezi Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Hilmi Özçakır da Turkmall CEO’luğu görevine atanmıştı. 

2002-2005 yılları arasında Tepe Holding bünyesindeki Tepe Emlak’ta Kiralama ve Yönetim Koordinasyon Yardımcılığı görevini sürdüren Tolga Ergut, 2005-2006 yılları arasında Okan Holding Alışveriş Merkezleri ve Konut Kiralama Yönetim ve Satış Koordinatörlüğü görevini yaptı. 

2006 yılında Multi Development’da göreve başlayan Ergut,  Mart 2010 -Mart 2012 arasında Multi Development’da Kiralama Direktörü olarak çalıştı ve Forum Bornova, Forum Mersin, Forum Çamlık, Forum Aydın, Forum Trabzon, Forum Ankara, Forum İstanbul, Marmara Forum, Forum Kayseri ve Forum Gaziantep projelerinin kiralamalarını gerçekleştirdi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account