Tasarım Ruhu Flowerbox ile Doğayı Duvarlarınıza Taşıyın

Editör
14.08.2012

 

Fransa, Almanya, İspanya, Kanada, Australia, Rusya, Belçika’nın da aralarında bulunduğu toplam  13 farklı  ülkede faaliyet gösteren Flowerbox şimdi Türkiye’de!

Flowerbox, kendi yaşam alanınıza göre oluşturacağınız tasarımlarınızı duvarlarınıza asarak yaratılan, dekorasyonun yepyeni bir çeşididir. Flowerbox tasarımları, ekolojik, ergonomik, estetik ve yenilikçidir. Flowerbox için basit ve ulaşılabilir bir ürün tasarlamak, konsepti ve fiyatıyla doğru orantılıdır.

 Çeşit keyfini yaşayın…

Flowerbox ‘da “canlı bitkiler” ve “doğal bitkiler” olmak üzere iki çeşit ürün grubu vardır. Canlı bitkiler; su ve ışık ihtiyacı olan, büyüyen bitkilerdir. Belli aralıklarla sulamak gerekmektedir.

Doğal bitkiler ise; Türkiye olmayan özel bir sistemle yetiştirilen, %100 doğal bitkilerdir.  Özel bir ortamda yetişen bitkiler, belli bir olgunluğa geldikten sonra kimyasal bir işlemle sabitlenmektedir. Doğal bitkilerimiz su veya ışık ihtiyacı olmadan, 7 sene boyunca doğallığını ve tazeliğini koruyabilmektedir.  Bu bitki çeşidi Flowerbox ile Türkiye’de bir ilktir. 

Malzemeler, renkler, çeşitler, aksesuarlar ve özel bitki seçeneklerimiz ile hayal gücünüzün sınırlarını zorluyoruz. 15x15cm ’lik en küçük modelinden, 2 m ’lik en büyük modeline kadar Flowerbox, yaşam alanınızı kendi tasarımlarınızla dekore etmenizi sağlıyor.

 Çevreye saygılı…

 Flowerbox'ın aktivist yaklaşımı; doğanın güzelliklerini şehirlere, apartmanlara ve evlere yeniden getirme amacı taşımaktadır. Flowerbox doğal ve çevrecidir.

Ürün gruplarımız arasında yapay, plastik, sahte çiçek yoktur. Bitkilerle beraber kullanılan bütün malzemeler ekolojiktir ve doğada %100 geri dönüşümlüdür. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account