weber konsantre serisi ile Türkiye’de bir ilk daha!

Editör
14.08.2012

 

Weber, aktif sıkıştırma teknolojisi ile ürettiği “weber konsantre serisi” seramik yapıştırıcıları ile Türkiye’de bir ilke daha imza attı!

Endüstriyel harç üretiminde dünya lideri Weber, aktif sıkıştırma teknolojisi ile ürettiği, Türkiye’nin ilk konsantre ve toz çıkarmayan seramik yapıştırıcıları; “weber konsantre serisi”ni eylül ayında pazara sundu.  

Aktif sıkıştırma teknolojisiyle üretilen weber konsantre serisi, bu teknoloji sayesinde, 15 kg’lik ambalajı ile 25 kg’lik ambalaja eşdeğer metraj yapıyor.

15 kg’lik ambalajı ile daha az yer kaplayarak nakliye ve stoklama avantajı da sağlayan weber konsantre serisi böylece daha az karbon salınımı ile çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor. Dökme ve karıştırma anında toz çıkarmayan weber konsantre serisi, hem uygulayıcılara hem de ev sahiplerine %100 tozsuz ortam sağlıyor. 

Seramik ustalarına da pek çok avantaj sağlayan weber konsantre serisi, hem 15 kg’lik ambalajı ile ustaların yükünü hafifletiyor, hem de özel saplı ambalajı sayesinde taşıma kolaylığı sağlıyor. 

Seramik yapıştırıcıları pazarına yeni bir yön kazandıracak olan weber konsantre serisi, iki üründen oluşuyor; konsantre, toz çıkarmayan, çok elastik seramik yapıştırma harcı weber.kol flex konfor konsantre ve konsantre, toz çıkarmayan, hafif seramik yapıştırma harcı weber.kol SRK konfor konsantre.

Aktif sıkıştırma teknolojisiyle üretilen weber konsantre serisi seramik yapıştırıcılarından weber.kol flex konfor konsantre, C2TES2 sınıfında; seramik, granit seramik, mermer, granit ve benzeri kaplama malzemelerinin, iç ve dış mekanlarda duvara ve zemine döşenmesinde kullanılıyor.

weber.kol SRK konfor konsantre ise, C1TE  sınıfında; seramik, fayans ve benzeri kaplama malzemelerinin, iç mekanlarda duvara ve zemine, dış mekanlarda zemine döşenmesinde kullanılıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account