2M Kablo Çalışanlarıyla İftarda Buluştu

Editör
14.08.2012

 

2M KABLO’nun, her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediği, 2M KABLO çalışanları ve aileleri için verilen iftar yemeği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dereli’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği iftar yemeğinde, çalışanların çocuklarına yaş gruplarına göre sürpriz hediyeler verilerek sevindirildi.

“Başarılarla dolu bir yolda yürüyoruz”

İftar yemeğinde konuşma yapan 2M KABLO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dereli, ‘’Kablo sektörüne yönelik Ar-Ge çalışmalarımızla yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da kalitesini kanıtlayan 2M KABLO, üretiminin %40’ını ihraç ederek uluslararası başarısını sürdürüyor” diyerek bu yılın değerlendirmesini yaptı.

Mehmet Dereli konuşmasını, “Sektörde Türkiye’nin dünyaya açılan aydınlık bir yüzü olarak; kaliteden ödün vermeden, teknolojinin bütün olanaklarını kullanarak, yaratıcı ve yenilikçi tutumumuzu hep ön planda tutarak müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik çözümler geliştirmeye devam edeceğiz. Kaliteyi özümseyen, sunduğu hizmetin öneminin farkında olan, bunun yanında hedeflerini büyüterek her geçen gün daha da gelişen bir şirketiz” sözleriyle özetledi.

2M KABLO 2016 yılına kadar ilk 500 firma arasına girecek 

2M KABLO, işçilik, teknoloji, yeterli düzeyde teknik ekip ve tecrübe gerektiren özel kablo imalatında ilk akla gelen firmalar arasında. Bu donanımını kullanabileceği yeni sektör arayışına önümüzdeki yıllarda da devam edecek olan firma; Telekomünikasyon, Medikal, Deniz ve Hava ulaşım sektörleri gibi yeni pazar yaratma hedeflerinin yanı sıra uzun yıllardır var olduğu otomotiv, makine imalat gibi sektörlerde de gelişme çabalarını sürdürüyor.

2M KABLO,  2016 yılına kadar Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer almayı kendisine vizyon olarak belirleyerek tüm stratejik planını bu amaç doğrultusunda kurguladı. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account