Doğal görünüme önem verenler için; Kalebodur’dan Natural Stone & Marbles…

Editör
13.08.2012

 

Teknolojisi ve tasarım ürünleriyle dünya yapı sektöründe trendleri belirlemeye devam eden Kalebodur, doğadakikusursuz güzellikteki taşları, Natural Stones & Marbles adıyla seramik karo olarak tüketicilerin ve profesyonellerin beğenisine sunuyor.

Pietra, Crema Marfil, Zebrino ve Leccese gibi doğadaki isimlerini alan ve kaymayan mat yüzeyiyle doğal taş hissi veren Natural Stones & Marbles Serisi 45x90, 60x60, 30x60cm ebat seçenekleriyle; yoğun yaya trafiğine sahip dış mekanlarda kullanım kolaylığı sağlıyor. 

Dijital teknolojisi sayesinde farklı varyasyonlara sahip olan seri, doğal taş dokusu ve kolay temizlenebilme özelliğiyle her türlü alanda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Calacatta, Zebrino, Carrara, Limestone, Brera White, Crema Marfil, Travertino Classico, Brera Creme, Leccese Light Sand, Pietra Grey, Leccese Grey, Leccese Dark Sand, Bronze Amani, Pulpis, Eramosa, Travertino Noce, Mocha Perla, Pietra Blue renk seçenekleri ile Natural Stone & Marbles;  Rezidans, otel , ofis, kafe, restoran, iş merkezi, dış mekan, alışveriş merkezlerinin tüm yer ve duvar kaplamalarında kullanım kolaylığı sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account