Sonbaharın eşsiz renkleri Bien ile evlerinize geliyor

Yazar:Editor
13.08.2012

 

Türkiye seramik sektörünün yenilikçi firması Bien, sonbahar renklerinin eşsiz canlılığını evlerinize taşıyor. Bien, bu sonbahar da birbirinden şık ürünleri ile sonbahar hüznünü coşkuya çevirecek.

Her yeni tasarımıyla yaşam alanlarına sihirli dokunuşlar sunan Bien, sonbahar için özel olarak seçilen serileri ile ev, teras, banyo, mutfak gibi alanlarda kullanıcılarına zarafet ve şıklığı bir arada sunmaya devam ediyor. Bien’in sonbaharın eşsiz renklerine atıfta bulunduğu seriler evlerinde sonbahar esintilerini hissetmek isteyenler için ideal…

ALMERİA : Denizin aynası...

İsmini İspanya’nın önemli ve ilgi çekici bir turizm kentinden alan ve denizin aynası anlamını taşıyan Almeria serisi doğallığı ile dikkat çekiyor. Almeria, mermer dokusu ve doğal renkleriyle yaşam mekânlarında soft bir görüntü elde etmek isteyenleri mutlu edecek.

Sonbahar renkleri ve topraktan esinlenerek üretilen kahve, fildişi ve bej renklerindeki seri 30x60 duvar kağıdı görünümlü dekorları,  hem 40x40,  hem de rektifiyeli ve sırlı porselen olarak üretilen 61x61 yer karoları,  zarif ve ince bir stile sahip olan bordürleri ile mekânlarda sade ve özel bir ortam oluşturuyor.

BETON: Gücü simgeleyen Beton’un seramikteki görünümü…

Bien ‘in dijital teknolojinin sunduğu fırsatları mükemmel bir şekilde kullanarak ürettiği yeni serisi doğal beton görünümü ile dikkat çekiyor. 61x61 rektifiyeli ve lappatolu olarak üretilen ürün sırlı porselen olup,  gri rengi ile beton doğallığını birebir olarak mekanlara taşıyor.

Kullanıcılarda dayanıklılık duygusu uyandıran beton, farklı stillerde mekanlar oluşturmak, kendi yaşam alanlarını daha dikkat çekici kılmak isteyenler için ideal bir tercih oluyor.

CEMENTO : Dingin Sadelik...

İsmini İtalyanca Cement kelimesinden alan, renk tonuyla mekanlara yalınlık ve dinginlik katmayı hedefleyen 40x60 ebadında, gri ve bone renk seçeneklerinin yanı sıra, aynı ebattaki gül desenli dekorları ile oldukça zarif bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Sırlı porselen olarak üretilen seri hem yerde hem duvarda kullanılabiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account