Cemdağ’dan icatalogue uygulaması!

Editör
13.08.2012

 

Aydınlatma sektörünün lider markalarından Cemdağ, sektörde bir ilke daha imza atıyor. Türkiye’deki aydınlatma firmaları arasında  ilk kez mobil katalog uygulamasını başlatan Cemdağ, iPhone ve iPadlerin iTunes Store’larından ücretsiz olarak indirilebilen kataloğu ile farkını yansıtmaya devam ediyor.

1968’den bu yana aydınlatma sektörüne kattığı yeniliklerle lider firmalardan olmayı sürdüren Cemdağ, dünya standartlarındaki ürünlerini ceplere taşıyor.

Cemdağ’ın iPhone ve iPad’lere uyarlı olan “Cemdağ icatalogue” isimli aplikasyonu sayesinde aydınlatma armatürleri ile ilgili tüm bilgilere istenilen her yerden ulaşım sağlanabiliyor.

iTunes Store’lardan ücretsiz indirilen aplikasyon, Cemdağ’ın 23 ürün grubu, 260 çeşit ürün ve 1236 ürününü inceleyebilme, Cemdağ hakkındaki haberleri takip edebilme, Cemdağ yetkilileri ile iletişime geçebilme ve nerede olursa olsun ürünlere ulaşabilme imkanı sağlıyor. Ayrıca aplikasyondaki QR kodu ile birlikte, herhangi bir yerde görüp ismini ve özelliklerini bilmediğiniz Cemdağ ürünlerini cihazdaki QR kodunun okunduğu bölüme ürün kodunu tutarak tek bir tuş ile ürünü telefona tanıtıp, hakkında bilgi edinebiliyorsunuz. 

Aydınlatma sektöründe mobil aplikasyon uygulamasını gerçekleştiren ilk Türk firma olan Cemdağ, fark yaratan ürünleri hakkında herkesin bilgi sahibi olabilmesi için tüm kolaylıkları sağlıyor. 

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account