Ticari ve Konutta Sıfır Faizli Ödeme Olanakları Sunuyor

Editör
10.08.2012

 

43 özel daireden oluşan ve “Açıkhava Alışveriş Merkezi” konseptine sahip projede, ticari alanda 15 aya kadar; konut vadesinde ise 30 aya kadar yüzde sıfır faiz uygulanıyor. 

Hasoğlu Yapı, İstanbul Başakşehir’de başlattığı ve lansmanını Mayıs ayında gerçekleştirdiği Newista Life için, ticari alanda 15 aya kadar; konutta ise 30 aya kadar yüzde sıfır faiz uygulanacağını açıkladı.

Başakşehir’in en merkezi lokasyonlarından birinde metro durağının hemen yanında inşa edilen Newista Life, 43 özel daireye sahip butik bir yaşam alanı.

Proje bünyesinde göze çarpan en önemli detaylardan bir diğeri de 3 bin metrekarelik grosmarket.Toplam 52 mağazadan oluşan Alışveriş Merkezi, “Açıkhava” konsepti ile inşaediliyor.

Gerek proje sakinlerine gerekse bölgede yaşayan yüz binlerce kişiye açıkhavada alışveriş yapma olanağı sunan projenin inşası tüm hızıyla devam ediyor.

Açık AVM üzerinde tek blokta yer alan daireler 2 artı 1, 3 artı 1, 4 artı 1 seçenekleriyle herkese hitap ediyor. Mimari tasarımda estetiğin konforla buluştuğu Newista Life’ta, tüm daire tiplerinin teraslı seçenekleri de var. 

6 bin 748 metrekare arsa üzerinde inşa edilen projenin 3 bin 996 metrekaresi peyzaj alanlarına ayrıldı. Newista Life, mimari tasarımı ve AVM ile birlikte şehirli bir yaşam alanı yaratırken; peyzaj alanları ile de doğa dostu yaklaşımını ortaya koyuyor.

2013’ün Aralık ayında teslim edilmesi planlanan proje, hem ticari birimlerle hem de 43 özel daire ile yatırımcılarına karlı bir yatırım olanağı sunuyor. 

Dergisi

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account