Sağlam Tente Sistemleri sektörde yenilikçi bakış açısı

Editör
10.08.2012

 

Sağlam Tente Sistemleri sektörde yenilikçi bakış açısı mekana özel projelendirme ve uygulamadaki başarı çizgisi ile dikkat çekiyor. Firmanın  2012 sezonunda yapmış olduğu işlerden olan Martı Myra tatil köyü projesinde başta asma germe membran yapı ve açılır kapanır motorlu pergole sistemleri olmak üzere  toplamda 1.700 m2 alanı başarı ile  projelendirip gölgelendirmiştir.

Sağlam Tente sistemlerinde uygulama yapılacak yerin zemin etüdünü önceden teknik olarak yapmakta, doğanın hava şartlarını ve kullanım amacını göz önünde bulundurarak zemine özel ankraj çözümleri ile beraber gerekli statik hesaplamaları yaparak oluşabilecek sorunları önceden belirleyip ürünü projelendirip üretmektedir.

Ürünlerinin tamamında elektrostatik toz fırın boyalı alüminyum veya demir profiller , ithal tentelik kumaş , motorlu tente sistemlerinde Alman malı Becker  motor ve gerekli olan bağlantı parçalarında da paslanmaz çelik ürünleri  kullanmayı tercih etmektedir.

Sağlam Tente geniş ürün yelpazesine sahiptir ve üretmiş olduğu sistemlere 5 yıl garanti vermektedir. Firma estetik , şıklık, dayanıklılık ve uygun fiyat  ilkesini baz alarak NEDEN SAÐLAM TENTE ? BİLİYORUZ ÇÜNKÜ BİZ ÜRETİYORUZ  sloganını  benimsemiştir.

Sağlam Tente  sektöre girdiği günden bu yana birçok mimari projeye hayat vermiş , istenileni tam anlamıyla eksiksiz olarak uygulamıştır. Bu anlamda çalışmış olduğu sayısız mimarlık firmaları ile proje, üretim ve montaj çizgisini takip ederek halen çözüm ortağı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account