Seramiksan Granibello ile doğal bir şıklık

Editör
09.08.2012

 

Seramik sektörünün öncü markalarından Seramiksan, Granibello serisi ile yaşam alanlarına doğal bir dokunuş katıyor. Türkiye’de ilk ve tek olarak Seramiksan’ın uyguladığı Nanotech teknolojisiyle üretilen Granibello serisi, toprak renkleriyle natürel bir görünüm isteyenlerin tercihi oluyor.

Yaşam alanlarında fark yaratmak isteyenlere benzersiz seçenekler sunan Seramiksan, ürünlerinde uyguladığı ileri teknoloji ile dekorasyona eşsiz bir bakış açısı katmayı sürdürüyor.

Türkiye’de ilk olarak Seramiksan’ın ürettiği Nanotech teknolojisi uygulanan karoları tüketiciler ile buluşturan marka, Granibello serisi ile yaşam alanlarını güzelleştiriyor.

Doğal rengiyle dekorasyonda toprak tonlarını tercih edenlerin beğenisini toplayan Granibello serisi; ev, ofis ve alışveriş merkezlerinde, iç veya dış mekanlarda yer ve duvar karosu olarak kullanılabiliyor. 

Toprak tonunun doğallığını kullandığı nano teknoloji ile birleştiren Granibello, kullanıldığı tüm alanlarda rafine bir şıklık ile hijyeni bir araya getiriyor.

Nanotech teknolojisi sayesinde granit karolar, leke tutmuyor, bakteri barındırmıyor ve kolayca temizleniyor. Soluble Salt teknolojisi uygulanarak üretilen seride, bu teknik sayesinde baskı karoya derinlemesine nüfuz ediyor ve aşınma ile baskının silinmesi mümkün olmuyor.

Seramiksan Granibello Bej 60x60 47,80 TL /m2

Seramiksan Granibello Bej 30x60 50,30 TL /m2

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account