BTM Shingle Dragon şimdi yeni renkleri ile çatılarınızı süsleyecek

Editör
09.08.2012

 

Türkiye’nin en büyük yalıtım ve çatı kaplama malzemesi üreticilerinden olan BTM’nin çatılar için geliştirdiği BTM Shingle çatılara farklı ve estetik bir görünüm kazandırıyor. Geniş renk ve desen kartelâsı sayesinde binanıza uyumlu seçimler yapmanızı mümkün kılarken, çatınızın çarpıcı bir görüntüye ve kalıcı güzelliğe sahip olmasını sağlıyor.

Özellikle eğimli çatılar için geliştirilen BTM Shingle,  tek ve çift katlı dekoratif yapısıyla bir yandan çatıyı dış etkenlere karşı korurken, bir yandan da asfalt bazlı olduğu için bir su yalıtım malzemesi görevi görüyor. 

BTM Shingle okside bitüm bazlı olduğu için piyasadaki rakiplerinden farklılaşarak kullanıcılara daha dayanıklı, çatıda kırılmayan, uçmayan, sıcaklığa karşı direnci yüksek, mekanik fiksaj uygulamalarında daha uyumlu ve tüm iklimsel koşullara dayanıklı olan bir ürün sunuyor. BTM Shingle sıcakta akmıyor, soğukta ise kırılmıyor.

BTM Shingle ailesinin yeni üyelerinden olan ve 2011 Yılın Çatı Malzemesi ödülü almaya hak kazanan Dragon modeli, yeni renkleri ile seçim yapmanız artık daha kolay. İsmini, Dragon (Ejderha) dişleri biçiminden alan shingle ürünü kendinden yapışkanlı bir yapıya sahip. Gölgeli efekti ile kaplandığı çatıda 3 boyut etkisi yaratan ve böylelikle çatıya derinlik kazandıran BTM Shingle Dragon mevcut renk yelpazesine ek olarak 6 farklı renk ile pazara sunuluyor. 

BTM, Shingle çatı kaplama örtülerini Türkiye’de üreten ilk firma olarak, bu konudaki tecrübesini ve birikimini yeni renk ve modeller ile gözler önüne seriyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account