Kullanım kolaylığı ve fonksiyonel özellikleriyle öne çıkan Hotpoint bulaşık makineleri sadece 749 TL!

Editör
09.08.2012

 

İtalyan çizgisinin en güzel örneklerini evlere taşıyan beyaz eşya markası Hotpoint, bulaşık makinesini yenilemek isteyenlere kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor.

A enerji sınıfı Hotpoint LKF 720 bulaşık makineleri, 15 Eylül – 15 Ekim tarihleri arasında yüzde 50 indirimle 1.499 TL yerine 749 TL’den tüketicilerle buluşuyor. 

Tüketiciye yönelik çözümlerin iddialı markası Hotpoint, kullanım kolaylığı ve fonksiyonel özellikleriyle öne çıkan LKF 720 model bulaşık makinelerinde kaçırılmayacak bir fiyat kampanyası sunuyor.

Hotpoint LKF 720 bulaşık makineleri, 15 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında yüzde 50 indirimle 1.499 TL yerine 749 TL’ye tüketicilerle buluşuyor. 

Yıkama aşamalarını gösteren ışıklı ledler sayesinde tüketicilere büyük kolaylık sağlayan Hotpoint LKF 720 bulaşık makinelerinde kuvvetli yıkama, 27 dakika süren hızlı yıkama, ekonomik yıkama ve kristal yıkama programı gibi 7 adet farklı yıkama programı bulunuyor.

Kullanım kolaylığı ve fonksiyonel özellikleriyle öne çıkan Hotpoint LKF 720 bulaşık makineleri, “Aquastop” su taşma emniyet sistemi, dinamik kurutma sistemi ve zaman erteleme gibi birçok gelişmiş teknolojik ve ergonomik özelliğiyle tüketicilerin en büyük yardımcısı oluyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account