MVK Yapı, ilk markalı projesini hayata geçiriyor.

Editör
09.08.2012

 

1972 yılından bu yana İstanbul’un önemli noktalarında, kendi arsaları üzerinde geliştirdiği konut ve işyeri projeleriyle dikkat çeken MVK Yapı,  ilk markalı projesini hayata geçiriyor. Yepyeni bir iş ve yaşam merkezi olan Work Square, Kurtköy’ün en değerli noktasında yükseliyor. 

Toplam 50 bin metrekare inşaat alanı ile Anadolu yakasının en hızlı gelişen bölgesi olan Kurtköy'de yükselecek Work-Square ev-ofis projesi, 71 adet stüdyo, 182 adet 1+1, 84 adet 2+1 ve 14 adet 3+1 olmak üzere toplam 351 daireden oluşuyor.

50 metrekare’den, 180 metrekareye kadar farklı büyüklüklerdeki planları ile birçok seçenek sunan Work Square'de metrekare fiyatları 3 ile 4 bin TL arasında değişiyor. 

Eylül ayında satışına başlanan ve 30 ay sonra teslim edilecek Work Square projesinde, ev ve ofis amaçlı kullanılabilen dairelerin yanı sıra, kat bahçeli daireler, lobi, her daireye özel bir depo alanı, spor merkezi, kapalı yüzme havuzu, hobi salonu, SPA, 350 araç kapasiteli kapalı otopark, çocuk oyun olanları, toplantı ve seminer salonları, 120 metrekareyi bulan teras bahçeleri, özel restoran& kafeler, market, özel güvenlik sistemi ve 27 adet dükkan da bulunuyor. 

Sabiha Gökçen Havaalanı’na sadece 0,8 km uzaklıkta bulunan proje, Viaport AVM, Teknopark, Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, yeni açılacak Sağlık Kent ve Pendik Marina gibi pek çok önemli noktaya olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account