Anadolu yakasının hızla gelişen ilçesi Ümraniye’de mimarisi ve konumuyla dikkatleri üzerine çeken “Buyaka” projesindeki ofisler kiracılarıyla buluşmaya başladı.

Editör
06.08.2012

 

Geçtiğimiz aylarda ofis geliştirme ve kiralama konularında uzman TNL tarafından kiralamalarına başlanan ofislerin yeni kiracısı ise, dünyaca ünlü kozmetik markası Sephora oldu.

Konumu, altyapısı, modern görünümü ve sunduğu konfor ile Ümraniye’ye değer katan Buyaka ofisleri,  80 bin metrekare kiralanabilir alan sunması ve çok büyük metrekare taleplerine cevap verebilmesi ile Sephora ‘nın da tercihi oldu. 

Louis Vuitton Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve 2007 yılında Türkiye’ye gelen ünlü kozmetik zinciri Sephora'nın Türkiye yönetim kadrosu, artık Buyaka’daki yeni ofisinde hizmet verecek.

Yerli ve yabancı pek çok önemli firmanın ilgisini çeken Buyaka ofisleri, Boğaziçi ve FSM köprüsü çevre yollarının kesiştiği kavşakta konumlanırken, Sabiha Gökçen Havaalanına sadece 28 km uzaklıkta bulunuyor.

Anadolu yakasının trafik sorununa önemli ölçüde çözüm getirecek olan Üsküdar-Altunizade-Ümraniye-Dudullu-Çekmeköy Metro Hattı ise, Buyaka'ya çok yakın bir noktadan geçiyor.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account