Marshall’dan koyu böğürtlen ve loş, buğulu, gizemli morlar

Editör
02.08.2012

 

Modacıların koleksiyonlarında sık sık yer verdiği, lüksün, asaletin ve ihtişamın rengi mor, Marshall 2012 Renk Ailesi’nin de en özel rengi olarak, hayatı renklendiriyor.

Marshall 2012 Mor’u, ruh halini belirlemek için eşsiz bir renk olan koyu böğürtlen. Koyu böğürtlen, görsel bir ilgi çekicilik katmak istediğiniz her mekana harika bir ton getirirken, diğer Marshall morları da mekanlarınızı loş, buğulu ve gizemli bir havaya büründürüyor. 

“Renklendir Hayatı” sloganı ve yenilerek, daha da renklenen kurumsal kimliği ile insanların hayatına renk katmaya devam eden AkzoNobel Marshall, uluslararası çapta yürüttüğü araştırmaları sonucunda belirlediği 2012 Teması, Renk Paleti ve Renkleri ile hayatı renklendirmeye devam ediyor. 2012’nin sekiz renk ailesinden birini morlar oluşturuyor. Marshall’ın 2012’nin Mor’u olarak seçtiği renk ise koyu böğürtlen rengi. 

Marshall 2012 Mor’u: Koyu Böğürtlen

Ruh halini belirlemek için harika bir renk olan Marshall’ın koyu böğürtlen rengi, karakalem izleri taşıyor ve kullanıldığı mekanın ışığına bağlı olarak farklı kişilikler takınıyor. Marshall 2012 Mor’u koyu böğürtlen, mekanlarında görsel bir ilgi çekicilik yakalamak isteyen herkes için harika bir ton sunuyor.  

Loş, buğulu, gizemli morlar

Doğanın sessiz, gölgeli köşelerinde beliren renkler gibi Marshall’ın Mor renk paletindeki morlar da orman meyvelerinin, fırtınalı gökyüzü ve gece ile gündüzü ve gerçek ile hayali birleştiren dünyalar arasındaki garip boyutların tonlarını çağrıştırıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account