İftar Yemeklerine Esma Sultan Yalısı'nda Start Verdi

Editör
02.08.2012

 

2M Kablo, her yıl Ramazan ayında düzenlediği bayi, iş ortakları ve sektörel basın mensuplarını bir araya getiren iftar yemeklerinin ilkini İstanbul Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirdi. İftar yemekleri, Ankara, Antalya ve İzmir’de devam edecek. 

Boğaz’ın eşsiz manzarasında iftar yemeği… 

Faaliyet gösterdiği alanda 20. yılını doldurmaya hazırlanan, sektörün köklü kuruluşu 2M Kablo, düzenlediği iftar yemeği ile sektörün önemli aktörlerini bir araya getirdi. İftar yemeğinde, davetliler İstanbul Boğaz’ının eşsiz manzarası ve fasıl eşliğinde keyifli bir ortamda buluştu.

Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen yemeğe sektörden yaklaşık 210 kişilik davetli katıldı. Gece 2M Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dereli ve Yurtiçi Satış Müdürü Serdar Baykal’ın ev sahipliğinde gerçekleşti. 

Mehmet Dereli büyüme hedeflerini açıkladı

2M Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dereli, birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği iftar yemeğinde firmanın büyüme hedeflerini de açıkladı. Mehmet Dereli,  sektörde 20. yıla girmenin heyecanı ve haklı gururunu yaşadıklarını belirterek, “Kaliteden ödün vermeden, teknolojinin bütün olanaklarını kullanarak, yaratıcı ve yenilikçi tutumumuzu hep ön planda tutarak müşterilerimizin gereksinmelerine yönelik çözümler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Dereli, 2M Kablo’nun kaliteyi özümseyen, sunduğu hizmetin öneminin farkında olan, bunun yanında hedeflerini büyüterek her geçen gün daha da gelişen bir şirket olduklarını ifade etti. 

Mehmet Dereli, 2M Kablo’nun, ACE EUROPE kuruluşundan yaptırdığı ürün “Sorumluluk Sigortası” ile ürettiği ürünlerde 3. şahısların ve müşterilerinin karşı karşıya kalabileceği bedeni ve mal varlıklarına gelebilecek maddi zararların teminatı olarak belirlediği 10 Milyon Euro sigortayı 20 Milyon Euro’ya çıkarttıklarını önemle vurguladı.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account