Bazı kullanıcıların konut, ofis ya da butik mağazalarda tercih ettikleri duvar kağıtları günümüzde yerini duvar panellerine bırakıyor. Dekorasyon dünyasına iddialı bir ürün olarak giren Dekorawall, farklı desenleriyle duvarlara yeni bir şıklık ve çarpıcı bir görünüm kazandırıyor.

Editör
06.03.2018

Duvar dekorasyonda yeni bir trend olarak öne çıkan duvar panelleri, farklı seçenekleri ve desenleriyle iç mekanların duvar dekorasyonuna yeni bir çözüm getiriyor. Fark yaratan modelleriyle göz dolduran Dekorawall, iç mimarlara, dekoratörlere ve dekorasyonda farklılık arayanlara yenilikçi bir ürün yelpazesi sunuyor.

Renkli ve dekoratif duvarlar

Uygulaması duvar kağıdına göre çok daha kolay olan, kokusuz, toksik madde içermeyen, ısı ve ses yalıtımı sağlayan Dekorawall duvar panelleri gerek dekoratif görünümleri gerek ürün özellikleri ve uygulama kolaylığı ile birçok avantajı beraberinde getiriyor. Farklı tasarım çizgilerine ve desenlere sahip olan Dekorawall duvar panelleri, kullanıcılara tuğla desen, taş desen, kum blok desen, mono blok desen, ağaç blok desen ve mandarin desen olmak üzere 6 altı seri sunuyor.

Doğaltaş görünümü

Dekorawall duvar panelleri, üç boyutlu yapısı ve doğal taş/tuğla desenlerini yansıtan tasarımı ile dekore edildikleri yaşam alanlarına çarpıcı bir derinlik kazandırıyor. Yüksek ısı ve ses yalıtımı da sağlayan duvar panelleri, aynı zamanda fonksiyonel bir ürün olarak öne çıkıyor. Esnek bir ürün olması nedeniyle çarpmadan kaynaklanan yaralanmaların da önüne geçen Dekorawall, çocuk odaları, oyun alanları ve kreşler için de sağlıklı bir alternatif sunuyor.

Dekorawall 1x50x100 cm boyutlarında, 10‘lu paket ve 32‘li paket, beyaz, sarı taş, tuğla rengi ve gri taş rengi seçenekleri ile satışa sunuluyor.  Nihai tüketiciler için karma renk paketi seçeneği de yer alıyor.  

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account