İstanbul'un hızla değer kazanan bölgesi Pendik'in en gözde noktasında konumlandırılan Elite Side'da Ramazan ayına özel ödeme planları hazırlandı.

Editör
01.08.2012

 

Düşük faiz oranlarıyla vadelendirme imkalarının yanı sıra birçok alternatif ödeme imkanının sunulduğu proje yoğun ilgi görüyor. Şua İnşaat'ın Pendik'te projelendirdiği Elite Side projesinde inşa çalışmaları hızla devam ederken, Ramazan ayına özel ödeme imkanları sunuluyor. 400 konutun yer aldığı Elite Side'da dairelerin %50'si şimdiden sahiplerini buldu.

Proje özellikleriyle bölgeye değer kazandıracağı belirtilen Elite Side, Pendik'in en gözde noktasında 25 bin metrekarelik bir arsa üzerinde yükseliyor.

Birbirinin önünü kapatmayacak şekilde tasarlanan blokları ve geniş peyzaj alanlarıyla estetik bir mimariye sahip olan Elite Side, porselen cephe kaplamalarıyla da hoş bir görüntü sağlayacak.

Elite Side, içerisinde bulunan üzeri açılabilir ve kapanabilir yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness merkezi ve kafeteryalar ile geniş spor ve sosyal yaşam alanları sağlıyor.

Şua İnşaat'ın Elite Side projesinde Ramazan ayına özel olarak başlattığı ödeme planlarında ise %25'lik peşinatı daire teslimlerinde ödeyip kalan %75'lik kısmı da 60 aya %0,80, 120 aya %0,91 oranlarıyla konut kredisi kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra düzenlenen kampanyada 36 aya kadar da 0 faizli ödeme imkanı da sunuluyor.

Tüm ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde tasarlanan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin sunulduğu projeye, düzenlenen kampanyayla birlikte gelen talep daha da arttı.Kaba inşaatın %60'ının tamamlandığı Elite Side'da teslimler ise 2013'ün Eylül ayında yapılacak.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account