Silverline Ocak Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Yazar:Editor
01.08.2012

 

En lezzetli yemekleri kısa sürede hazırlamanızı sağlayarak günün geri kalanını size sunan Silverline VDM 103 Domino Ocak, hayatın hızını yakalamanıza yardımcı oluyor.

Kullanışlı ve modern tasarımları ile buzdolabından fırına, davlumbazdan bulaşık makinesine kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ile Silverline, vaktinin büyük bir bölümünü mutfağında geçirenlere kolaylıklar sunuyor.

Hızı ve kolay kullanımı ile vaktinizin değerli olduğunun altını çizen Silverline, VDM 103 Domino Ocak’ın eşsiz tasarımı ile mutfağınızda en lezzetli yemeklerinizi pişirmenizi sağlıyor.

En küçük mutfaklarda dahi yer tasarrufu sağlayarak alternatif çözümler sunan Silverline VDM 103 Domino Ocak, gaz kesme emniyeti ile aileniz ve sizin için evin en güvenilir alanlarından biri haline geliyor. Güçlü ateş gücü ile kısa zamanda çeşitli yemekler pişirmenizi sağlayan domino ocak, estetik görünümü ile göz dolduruyor.

LPG ve doğalgaz uyumlu oluşunun yanı sıra, otomatik düğmeden ateşleme sistemi ile pratiklik sunan domino ocak, hızı ile zamandan tasarruf ederek vaktinizi sevdikleriniz ile paylaşmanıza olanak sağlıyor.

Inox çerçeveli Silverline VDM 103 Domino Ocak gümüş rengi ile şık bir sunum sergilerken, kolay temizlenebilir siyah cam yüzeyi ile hanımların tercihi oluyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account