Neogölpark İstanbul

Yazar:Editor
31.07.2012

 

Yapı sektöründe seçkin projeleriyle tanınan Neo Yapı’nın Bolluca’da temellerini attığı NeoGölpark İstanbul Evleri, Avrupa Yakası’ndaki “Yeni Şehir İstanbul”un en büyük yatay, müstakil konut projesi olarak büyük ilgi görüyor.

NeoGölpark İstanbul Evleri, Eylül’de satışa sunulacak 4. mahalle evleri ile 7’den 70’e herkesi hayallerindeki eve ve yaşama kavuşturmaya devam ediyor.

İstanbul’un ve İstanbulluların dönüm noktası olarak gündeme gelen Karadeniz kıyısındaki “Yeni Şehir” projesi, NeoGölpark İstanbul Evleri’nin yer aldığı kuzeybatı İstanbul’u da kapsıyor.

Kentsel değişim ve dönüşümle değerlenen, depreme dayanıklı “Yeni Şehir İstanbul” sunduğu imkânlar ve doğa içindeki konumuyla, yatırımcıların ve şehir içinde huzurlu bir yaşamı hayal edenlerin yeni gözdesi… 

NeoGölpark İstanbul Evleri, çağdaş standartlardaki alt yapısı, kişi başına düşen 450 m2lik yeşil alanı, Neo Yapı tarafından 120.000 ağaçla güçlendirilen yanı başındaki 2.000 dönümlük ormanıyla, ev sahiplerine doğayla iç içe olmanın keyfini yaşatıyor.

Şehre ve birçok noktaya, trafik sorunu olmaksızın bağlanan NeoGölpark İstanbul Evleri, “Yeni Şehir İstanbul”un gelişmesiyle gündeme gelen yeni ulaşım ağının merkezinde yer alan konumuyla da oldukça cazip bir noktada yer alıyor. 

NeoGölpark İstanbul Evleri, her biri farklı yaşam alanları sunan 7 mahalle olarak planlandı. 1. mahallede yaşam çoktan başladı; 2. mahalle ise sonbaharda ev sahiplerine teslim ediliyor.

Ortalama 590 m2 bahçe içinde, müstakil, 2 araçlık otoparka sahip “L” ve “M” tipi ve sempatik mimarisiyle ilgi gören “SıraEvler”den oluşan 60 evin yani 3. mahallenin % 80’i satıldı ve Kasım 2013’te sahiplerine teslim edilecek.

NeoGölpark İstanbul Evleri’nin 4. mahallesi Eylül 2012’de satışa çıkıyor. 3. mahallenin gördüğü yoğun ilgi ve gelen talepler doğrultusunda titizlikle planlanan 4. mahalle ile NeoGölpark İstanbul Evleri 7’den 70’e herkesi hayalindeki eve ve yaşam alanına kavuşturmaya devam edecek. 

Çocukların özgürce oynayacakları, yeşil doğaya ve temiz havaya doyacakları, dört mevsimi tüm güzellikleri ile yaşayacakları NeoGölpark İstanbul Evleri’nde, okul öncesi yaş grubuna hitap eden bir eğitim kurumu da Eylül 2012’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

NeoGölpark İstanbul Evleri’ni çevreleyen ve Neo Yapı tarafından 120.000 ağaçla yeşillendirilen orman alanı bölgeye oksijen, sağlıklı bir doğal yaşam alanı sunarken, yayın ve aynalı sazan balıkları ve güzelliği ile göz dolduran kuğuların ve ördeklerin yüzdüğü mavigöl de NeoGölpark İstanbul Evleri’nin keyfine anlam katıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account