Yeni İncisi Domino Izgara ile Mutfaklarda

Editör
31.07.2012

 

Silverline Ankastre, tasarımın estetikliğini VDM 105 Vitroseramik Ankastre Domino Izgara’da buluşturuyor.

Tasarımlarını teknoloji ve estetikle birleştiren, yemek yapmayı hobi haline getiren Silverline Ankastre, vitroseramik tam donanımlı ızgarası ile mutfağınızda geçirdiğiniz süreyi 2 katına çıkarıyor.

Silverline, VDM 105 Vitroseramik Ankastre Domino Izgara’nın hayatınızı kolaylaştıracak özellikleri ile en güzel ızgara yemeklerinizi pişirmeye çağırıyor.

Tam dokunmatik kontrol paneli ile istediğiniz ısı seviyesini seçebildiğiniz, digital saat ayarı ile en zor ızgara yemeklerini dahi lezzetlerinden ödün vermeden pişirebildiğiniz VDM 105 Ankastre Domino Izgara, fonksiyonel özellikleri ile fark yaratıyor.

Lezzet ile pişen ızgara yemekleri sonrasında ızgaranın sıcaklığı hala yüksekse, ısı göstergesi özelliği sayesinde yanma tehlikesini ortadan kaldırarak sevdiklerinize zarar gelmesini engelliyor. Programlanabilir pişirme zamanını en verimli şekilde kullanan domino ızgara, 0- 99 dakika arasında yemek pişirme süresi ayarlandığında birkaç saniye sonra kendiliğinden çalışmaya başlıyor.

Lezzetli ızgara yemeklerini pişirmenizi sağlayan VDM 105’i açık bile unutsanız, akıllı göstergesi devreye girerek, cihazınızı otomatik olarak devre dışı bırakıyor. 

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account