Türkiye Finans Çilingir Mortgage ile Herkesi Ev Sahibi Yapıyor

Editör
30.07.2012

 

Türkiye Finans, Çilingir Mortgage ürünleri ile dileyen herkese kendi evinin kapısını açma fırsatı sunuyor. Uygun kâr oranları, uzun vade seçenekleri ve esnek ödeme planları ile Türkiye Finans, herkesi ev sahibi yapıyor.

Yazlık ev satın almak isteyenler için Yazlık Mortgage, 2B arazisini almayı düşünenler için 2B Finansmanı, T.C. vatandaşı olmayanlar için ise Yabancılara Mortgage ürünlerini geliştiren Türkiye Finans, uygun kâr ve komisyon oranları ile 120 ay vadeye kadar alternatif ödeme planları sunuyor.

Ülke genelinde 300’den fazla firma ile toplu konut projesi anlaşması bulunan Türkiye Finans, bu projeler ile kişiye özel finansman çözümlerini de bir araya getiriyor. 

Üstelik, Bonus Hediyeli Mortgage Kampanyası ile ev sahibi olacaklara, kullandıkları finansman tutarının binde biri oranında bonus armağan ediyor.

Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, Çilingir Mortgage kapsamındaki farklı ürünleri ile kendi evine taşınmak isteyenleri ev sahibi yapıyor.

Uygun kâr oranlarını, uzun vade seçenekleri ve esnek ödeme planları ile bir araya getiren Çilingir Mortgage ürünleri, herkese hayalindeki evin kapısını açma fırsatı sunuyor. Çilingir Mortgage çatısı altında Yazlık Mortgage, Yabancılara Mortgage ve 2B Finansmanı gibi özel ürünler de bulunuyor.  

Dosya Masrafsız Yazlık Mortgage ile tatilinizi evinizin rahatlığında yapma fırsatı

Türkiye Finans, Çilingir Mortgage ürünleri kapsamında, tatilini kendi yazlığında geçirmek isteyenler için Yazlık Mortgage’ı geliştirdi. Yazlık alımına yönelik bankacılık sektöründeki tek kampanya olan Yazlık Mortgage kampanyasında dosya masrafı alınmıyor. Kampanya 31 Ekim’e kadar devam ediyor.

Yabancılara En Avantajlı Mortgage Türkiye Finans’tan

Türkiye Finans, Çilingir Mortgage’ın Yabancılara Mortgage ürünü ile Bakanlar Kurulu’nca belirlenen ülkelerin vatandaşı olan yabancı uyruklu gerçek kişilere de konut finansmanı imkanı sunuyor.

Mütekabiliyet Yasası’nın yürürlüğe girmesi sonrasında müşterilerin ihtiyaçları paralelinde geliştirilen Yabancılara Mortgage ürünü, 120 ay vadeye varan taksit seçenekleri ve çok avantajlı kâr oranları ile yabancı uyruklu kişileri de ev sahibi yapıyor.

 

Türkiye Finans’tan 2B hak sahiplerine finansman desteği 

2B Yasası’nın yürürlüğe girdiği tarihten bu yana defterdarlıklara ve mal müdürlüklerine hak sahiplerinin başvuruları devam ediyor. Türkiye Finans, devletin sunduğu %20 peşin ödeme iskontosundan faydalanmak isteyen hak sahiplerine 2B Finansmanı ürünüyle destek oluyor. Düşük kâr payı ve 84 aya varan vade imkânı sunulacak olan 2B finansmanı ürünü ile Türkiye Finans, müşterilerinin düşük taksitlerle arazilerine sahip olmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Çilingir Mortgage’la hediye Bonus kazanma fırsatı

17 Ağustos’a kadar Türkiye Finans’ın avantajlı Çilingir Mortgage paketlerinden biri ile ev alanlar, Bonus kazanıyor. %0.87’den başlayan kâr oranları ve 120 aya varan vade seçeneklerinin yer aldığı Bonus Hediyeli Mortgage kampanyası ile ev sahibi olacakların Happy Card’larına bonus armağan ediliyor.

100 bin TL ve üzerinde konut finansmanı kullanan Türkiye Finans müşterilerinin Happy Card’larına, kullandıkları finansman tutarının %0,1’i (binde biri) kadar Bonus yükleniyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account