Trans Aktaş’ın yeni FH çekicileri, Volvo I-Shift ve Dynafleet ile yollarda...

Editör
27.07.2012

 

Son model araçları ve deneyimli kadrosuyla dünya ülkelerine taşımacılık yapan Trans Aktaş Uluslararası Nakliyat, teslim aldığı on beş adet Volvo FH 460 4x2 çekici ile filosunu büyütmeye devam ediyor. Bu yeni FH 460 4x2 çekiciler için I-Shift şanzıman ve Volvo Kamyon’un filo takip sistemi Dynafleet’i tercih eden Trans Aktaş, filosunun verimliliğini arttırıyor. 

1995 yılında kurulan ve taşımacılık faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Trans Aktaş Uluslararası Nakliyat, başta Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinin yanı sıra Asya ülkelerine de taşımacılık yapıyor. Trans Aktaş, sürekli yenilediği ve son teknoloji ile donattığı filosuna, yeni teslim aldığı on beş adet Volvo FH 460 4x2 çekici ile daha fazla güç katıyor. 

Kara, deniz, demiryolu, hava yolu ve konteyner taşımacılığı gibi lojistik sektörünün pek çok alanında eksiksiz ve kaliteli hizmet sağlayan Trans Aktaş Uluslararası Nakliyat, müşterilerinin en iyi çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Müşterilerinin nakliye işlerini en uygun bütçeler ile en güvenilir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayan Trans Aktaş, bu yönde yatırımlarını da sürdürüyor.

Bu nedenle yeni teslim aldığı on beş adet Volvo FH 460 4x2 çekici için Volvo I-Shift şanzıman ve filo takip sistemi Dynafleet’i tercih ederek hem performansını hem de yakıt tasarrufunu arttırmayı hedefliyor. Volvo Dynafleet, yakıt tüketimi, sürücü zamanları, araç konumları gibi çok çeşitli verilere anında ulaşılmasını sağlıyor.

Böylece Trans Aktaş, Dynafleet ile müşterilerine nakliye operasyonlarıyla ilgili anında ve doğru bilgiyi ulaştırabiliyor. Ayrıca yakıt tüketimi bilgilerine ulaşılması yakıt tasarrufu açısından büyük önem taşıyor. Dynafleet verileri sayesinde Trans Aktaş, filolarını daha etkin yöneterek müşterileri için en iyi avantajları sunmaya devam ediyor. 

Yeni Volvo FH çekicilerin teslimat töreninde Trans Aktaş Uluslararası Nakliyat adına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aktaş, Volvo Kamyon Yetkili Servisi Gökdenizler Otomotiv’in Yönetim Kurulu Başkanı Abidin Gökdeniz, Volvo Kamyon Bölge Satış Temsilcisi Devrim Karataş ve Volvo Kamyon Servisler Müdürü Arın Aytaç hazır bulundular.

Ahmet Aktaş teslimat töreninde yaptığı açıklamada; “Hizmetlerimiz ile nakliye sektöründeki standartları yükseltmek için öncülük yapıyoruz. Yeni teslim aldığımız on beş adet Volvo FH çekici ile müşterilerimizin rekabet gücünü arttıracağımızdan hiç şüphemiz yok.

Hem müşterilerimize en uygun çözümleri sunmak hem de kârlılıklarını arttırmak için yeni araçlarımızda Volvo I-Shift şanzıman ve filo takip sistemi Dynafleet’i tercih ettik. Amacımız yüksek performans ve yakıt tasarrufu sağlamak, ayrıca müşterilerimiz için güçlü bir filo yönetimi sunmak” dedi. 

Volvo Kamyon adına törene katılan Devrim Karataş ise konuya ilişkin olarak; “Trans Aktaş Uluslararası Nakliyat’a Volvo Kamyon’u tercih ettikleri için öncelikle teşekkür ediyoruz.

Trans Aktaş’ın Volvo I-Shift şanzıman ve Dynafleet tercihleri ile %7’ye varan yakıt tasarrufu sağlayacağını ön görüyoruz. Trans Aktaş’ın hem yüksek performans hem de tasarruf sunan bu yeni FH çekicileri ile istedikleri verimliliği sağlayacaklarına inanıyoruz. Bu anlamda Trans Aktaş ile iş ortaklığımızın uzun yıllar devam edeceğini umuyoruz” dedi.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account