SILVERLINE’DAN ÇOK FONKSİYONLU DOKUNMATİK FIRIN

Editör
18.10.2010

Tasarımı ve teknolojisi ile dikkat çeken ankastre mutfak ürünleri markası Silverline, şimdi de SLV 901 çok fonksiyonlu dokunmatik ankastre fırın ile mutfaklarınızda yemek pişirme deneyimine farklı bir boyut kazandırıyor.  SLV 901 hem zaman kazandırıyor, hem de yemeğe göre pişirme yapıyor, üstelik yemek pişince de haber veriyor…

Silverline SLV 901 model ankastre fırın, dijital olarak programlanabilme özelliğinin yanı sıra, dilediğiniz 9 fonksiyondan en uygun olanı seçerek yemeklerinizin arzu ettiğiniz lezzette pişmesini sağlıyor.  SLV 901 model fırın, dokunmatik kontrol özelliği ile en uygun ateşleme seviyesinden biri seçilebiliyor, sahip olduğu sıcaklık, zaman ayarlayıcıları ile de mutfakta geçirilen zamanın daha verimli olması sağlanıyor. Seçtiğiniz program bitip, yemeğiniz hazır olduğunda ise alarm ile sizi haberdar edip daha az enerji kullanmanız sağlanmış oluyor. SLV 901 fırının 75 litrelik geniş iç hacmi sayesinde de kalabalık misafirlerinizi ağırlamak bir dert olmaktan çıkıp keyfe dönüşüyor.


Çok fonksiyonlu olmasının yanı sıra şık tasarımı ile detaylara önem veren bayanların gözdesi olan Silverline SLV 901, güvenlik konusundaki detayları ile de mutfakların vazgeçilmezi oluyor. Program sonu devre kesicili alarm özelliği ile mutfaklarınızda güvenliği artıran SLV 901 ankastre fırın, çocuk kilidi özelliği ile de evinizin en değerli varlıklarını koruyor. Size de bu güvenli ve becerikli fırınla harika ziyafetler hazırlamak kalıyor.


Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi
KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account