Boyanın ustaları yaratıcılıkta da usta çıktı!

Editör
20.07.2012

 

Dyo’nun boya profesyonelleri için kurduğu DYOLOG sistemine üye olanlar yine kazandı…  Sisteme üye Dyo ustaları ve  tezgâhtarları çocukları ile birlikte çektikleri videolarını ve hazırladıkları slaytları göndererek, Dyo’nun ödüllü yarışmasına katıldı. Yarışma sonucunda kazananlar, Çeşme tatilinden LCD TV’ye kadar pek çok ödülünün sahibi oldu.

Usta ve tezgâhtarları buluşturan ve pek çok ayrıcalık sunan Dyolog üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen Babalar Günü yarışması geçtiğimiz günlerde sonuçlandı. Dyo tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve Dyolog üyelerinin çocukları ile çekilmiş video ve slaytlarının değerlendirildiği Babalar Günü yarışmasına ilgi büyük oldu. 

Dereceye giren video ve slayt sahiplerinden; 5 kişi aileleri ile birlikte Çeşme Altınyunus Resort & Thermal Hotel’de 5 gece 6 gün tatil, 5 kişi 32’’ LCD TV, 5 kişi Exper netbook, kalan 10 kişi ise Sony dijital fotoğraf makinesi kazandı. Ödül kazanan yarışmacıların video ve slaytlarını  web sitesinden izlemek mümkün.  

Dyo kalitesini seçen usta ve tezgahtarları ödüllendirmek ve çocukları ile birlikte güzel bir anıyı paylaşmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen Babalar Günü Yarışmasına önümüzdeki yıllarda da devam edilmesi planlanıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account