Alaçatı’nın en yeni butik oteli Sultan Konak, geçmişe teşekkür için hayat bularak, huzurlu ortamında misafirlerini kucaklıyor.

Editör
20.07.2012

 

İnsanlarının sıcaklığı, doğasının güzelliği ile öne çıkan Alaçatı’nın en yeni butik oteli Sultan Konak, birbirinden konforlu odaları, keyifli bahçesi, doğal ürünlerin servis edildiği kahvaltısı ve güler güzlü hizmet anlayışıyla 2012 yazına damga vurmaya hazırlanıyor.

Otelin biri cumbalı, biri de şömineli olmak üzere toplam yedi odası bulunan  bulunuyor. Elmas, Lal, Kehribar, Ametist, Yeşim, Safir ve Yakut  adı verilen odaların her biri, isimlerinden esinlenerek, farklı renk ve tarzlarda dekore edildi. 

Sultan Konak, geçmişin günümüze uyarlanmış yeni dokunuşlarıyla dekore edilmiş alanlarıyla, gündelik yaşamın telaşı ve sıradanlığından uzak keyifli bir atmosferde konuklarını ağırlıyor.

Üst düzey hizmet bekleyen ve evindeymiş gibi rahat konaklamayı arzu eden misafirlerinin tüm beklentilerini karşılamayı amaçlayan otelin huzur veren atmosferi ve konforlu odaları, keyifli bir tatil, renkli anılar ve mutluluk vaad ediyor. 

Alaçatı’nın en yeni butiki oteli olan Sultan Konak’ta doğal, taze ve yöresel ürünlerle yapacağınız kahvaltı, güne mutlu ve enerjik başlamanızı sağlayacak. Rezervasyon sistemi ile çalışan Sultan Konak’da oda fiyatları 280 ila 360 TL arasında değişiyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account