Schneider Electric’in online uygulaması Mix&Match ile anahtar-priz seçimi artık daha kolay

Yazar:Editor
19.07.2012

 

Schneider Electric’in İnternet üzerinden ulaşılan Mix&Match uygulamasıyla, eviniz için anahtar-priz seçimi yaparken farklı seçenekleri duvarınızda görebilir ve en doğru kararı verebilirsiniz!

Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, eviniz için en doğru anahtar ve prizleri seçmeniz için Mix&Match yazılımını geliştirdi. İnternet üzerinden ulaşılan Mix&Match ile Schneider Electric’in geniş ürün ve renk seçenekleri arasından beğendiklerinizi kendi duvarınızın fotoğrafı üzerinde veya seçeceğiniz hazır duvar görselleri üzerinde görebilir ve en doğru kararı verebilirsiniz.

Uygulama üzerinde anahtar-priz serisi, tarzı ve rengi, duvar kağıdı ve boyasını seçmek mümkün. Seçim sonucunda ortaya çıkan anahtar ve duvar kombinasyonunu ise ister Facebook üzerinden ister e-posta ile yakınlarınızla paylaşılabilir, onların da yorumunu alabilirsiniz. Online çalışan Mix&Match ayrıca, seçilen anahtar serisi ile ilgili kısa bilgileri, duvardaki duruşunu gösteren resmi ve fiyat kademesini de içeren bilgileri sizinle paylaşıyor.

Mix&Match ile hem evi için en iyisini isteyenlerin hem de sektör profesyonellerinin işleri kolaylaşıyor, evler kolayca çok daha rahat ve şık hale geliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account