“Republika Academic Aparts” Açılıyor

Editör
19.07.2012

 

Gayrimenkul girişim sermaye fonu BLG Capital tarafından hayata geçirilen, Ortaköy ve Büyükçekmece’ de konumlanan, Türkiye’ nin ilk yeni nesil üniversiteli yaşam alanı projesi 

“Republika Academic Aparts”, özgün tasarımı, tüm detayları düşünülmüş fonksiyonları, kaliteli ve şık tarzı ile üniversiteliler, genç profesyoneller ve akademisyenler için üst düzey bir yaşam alanı vaat ediyor. 

Uluslararası kurumsal yatırımcıların Türkiye’ye gayrimenkul yatırımı yapmasını ve bu fonların yönetilmesini sağlamak amacı ile kurulan, gayrimenkul girişim sermaye fonu olan BLG Capital, ilk yatırımı ile Türkiye’ye yepyeni bir konsept sunuyor.

Türkiye’nin ilk yeni nesil üniversiteli yaşam alanı projesi olan ve BLG Capital tarafından hayata geçirilen “Rebuplika Academic Aparts, üniversite öğrencilerine, akademisyenlere ve iş hayatına yeni atılan gençlere kısa ve uzun dönem konaklama çözümleri sunuyor. 

Ortaköy ve Büyükçekmece'de yer alacak olan Republika Academic Aparts, bina özellikleri ve sunduğu hizmetler ile Türkiye’de daha önce bir örneği bulunmayan lüks ve ayrıcalıklı bir proje sunuyor. 

İç dekorasyonu Autoban tarafından tasarlanan Republika Academic Aparts; verimli çalışma ortamı, kafeleri, spor merkezi ve havuzu ile zenginleşen sosyal alanlarının yanı sıra, yaşam kalitesini arttırıcı yönleri ile Türkiye’de bir ilk sunmaktadır. 

Republika Academic Aparts, yaşayanların konforu esas alınarak; elektrik, su, ısınma, soğutma, mobilya, yüksek hızda internet, bakım onarım ve temizlik hizmetleri gibi gizli masrafların konuklara yansıtılmadığı, deprem ve yapı güvenliğinin gözetildiği şekilde projelendirilmiştir.

Çalışma ve sosyal yaşam alanında birçok hizmet kolaylığı sağlayan Republika Academic Aparts, yemekhane, kafeler, fitness center, çamaşırhane, kuaför, market, revir, play station odası, oda temizleme hizmetleri, depo ve otopark imkanı gibi yaşamın her anı gözetilerek kurgulanmış hizmetleri ile de konforlu ve ayrıcalıklı bir yapıya sahiptir.

Odalar; tarzı, kullanışlılığı ve yaşam kalitesini arttırıcı iç tasarımıyla, rahat bir yatak, buzdolabı, çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar, lounge ve geniş depolama alanları ile konforlu ve keyifli bir ortam sağlamaktadır. 

Republika Academic Aparts Ortaköy

Ortaköy’ ün en merkezi yerinde yer alan Republika Academic Aparts Ortaköy 645 kişilik kapasitesiyle, tek kişilik, çift kişilik ve bireysel kullanımlı, üç kişilik ortak ve bireysel kullanımlı odalarıyla toplamda 268 odaya sahiptir.

Terası, yürüyüş parkuru, lounge alanı, spor salonu,  yüzme havuzu, çalışma odası, oyun salonu, çamaşırhane, kuaför, market, otopark, çok amaçlı konferans odası, engelli odaları, revir, yüksek hızda internet, güvenlik ve kamera sistemi, havaalanı transferi servis ve hizmetlerine sahiptir.

Republika Academic Aparts Büyükçekmece

Republika Academic Aparts Büyükçekmece, 657 kişilik kapasitesiyle, penthouse odalar, çift kişilik ve ortak bireysel kullanımlı, üç kişilik ve bireysel kullanımlı, dört kişilik ve bireysel kullanımlı odalarıyla toplamda 237 odaya sahiptir.

Spor salonu,  yüzme havuzu, çalışma odası, oyun salonu, çamaşırhane, kuaför, market, otopark, çok amaçlı konferans odası, engelli odaları, revir, yüksek hızda internet, güvenlik ve kamera sistemi, havaalanı transferi servis ve hizmetlerine sahiptir.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account