Yüzde 11 oranında indirim yapılan projede, home ofislerin fiyatları 175 bin liradan başlıyor.

Editör
18.07.2012

 

Kurtköy'deki Arma Business-Life’ta Ramazan kampanyası başladı.İstanbul Kurtköy’de 30 bin metrekare inşaat alanına sahip Arma Business-Life'ta Ramazan ayına özel kampanya başladı.

264 adet home ofisin yer aldığı projede; stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Projede home ofislerin metrekare birim fiyatları 1 bin 800 TL ile 3 bin 250 TL arasında değişiyor. 

Ramazan ayı boyunca geçerli olacak kampanyaya göre peşin alınan home ofislerin fiyatı üzerinden yüzde 11 oranında indirim yapılacak. Banka kredisi kullanılarak yapılan ikinci ödeme seçeneğine göre peşinat 11 ay sonra ödenebilecek. Üçüncü ve son seçenekte ise firma bünyesinde yapılan 24 ay vadeye 11 ay eklenecek. 

İnşaat çalışmaları hızla devam eden Arma Business Life, Viaport Alışveriş Merkezi’ne 3,5 km, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalanı’na 2 km, TEM otoyoluna 4 km, E-5 otoyoluna 7,5 km uzaklıkta yer alıyor.

11 bin metrekarelik alanın alana ayrıldığı projede toplantı odaları, kapalı-açık yüzme havuzu, fitness center, buhar odaları, sauna, kafeterya, restoran, çocuk bakım odası, kuru temizleme ile basketbol, voleybol, mini futbol sahası olan çok amaçlı spor tesisleri gibi sosyal alanların yanı sıra çocuklar için bir oyun parkı da yer alıyor.

KAYNAK: Sabah

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account