Tatil cenneti Phuket’teki süper lüks Sri panwa otelinde Grohe ürünleri tercih edildi

Editör
18.07.2012

 

Tayland ünlü tatil nekanı Phuket Adası’nda bulunan süper lüks Sri panwa oteli son dönemlerde dünyanın en çok ödül alan mekanlarından biri. “Dünyanın en iyi manzaralı oteli”, “En iyi 100 Mekan”, “Yılın Mükemmellik ödülü” gibi ödüller, otelin  dünyanın dört bir yanındaki seyahat, gurme ve mimari dergilerinden aldığı sayısız ödülden sadece üçü.

Cape Panwa yarımadasındaki, Andaman Denizi’ne bakan özel konumu ve çeşitli mutfak, zindelik ve eğlence imkanları Sri panwa’yı lüks kategorideki en beğenilen edilen tatil mekanlarından biri haline getiriyor.

Bölgesel iklim gereği sık bir bitki örtüsüyle kaplı büyüleyici manzarası olan tepelere kurulmuş olan  52 villada konuklarını ağırlayan Sri panwa’nın mimarları otelin banyo özelliklerini belirlerken güçlü estetik anlayışları ve ayrıca kaplıcaya uygun olmaları nedeniyle GROHE ürünlerini tercih ettiler.

 Beş yıldızlı lüks ve doğal yaşam  

Eşsiz bir manzaranın ortasında, hareketli gece hayatıyla kesin bir dinginlik ve huzuru dengeleyebilen konuklarına yoga oturumları, tenis veya golf, komşu adalara sürat motoru gezileri, havuzun yanında serinleme ve büyüleyici şehirlere seyahat olanakları sunan Sri panwa,  farklı büyüklükteki  villa ve oda seçeneklerine sahip. 

Tüm konukların kendilerini evinde hissetmesi ve arzularının tümünün karşılanması hedefiyle işe koyulan iç mimarlar, çağdaş döşemeliklerle el yapımı mobilyaları ve modern tesisatları ve donanımları bir araya getirdiler. 

Modaya uygun biçimde suyun zevkini çıkarın  

Bu yaklaşım GROHE Allure armatür ve batarya serisinin vurguladığı belirgin banyo mimarisinde de kendini gösteriyor. Sri panwa’da Grohe’nin Allure serisinin modern ve estetik tasarımı lavabolarda silindirik armatür gövdeleriyle kare ve dikdörtgen rozetleri bir araya getiriyor. Kaliteli krom kaplamanın ve dikdörtgen formların harikuladeliği bu armatürlerin üstün kalitesinin altını çiziyor.

GROHE SilkMove® teknolojisi kumanda kollarının ekstra çaba sarf edilmeden kolayca kullanılmasını sağlıyor ve kullanıcısına her zaman hassas sıcaklık ve akış kontrolü sunuyor. GROHE SPA™ koleksiyonunun parçası olan Allure bu şık lüks villalar için mükemmel bir seçim.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account