Mobilya aksesuarları alanında ulusal pazarda liderliği elden bırakmayan ÇEBİ, Amerikan kullanıcı ve üreticileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Editör
17.07.2012

 

ÇEBİ, Ağustos ayında Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia Eyaleti’nin Atlanta kentinde iki yılda bir düzenlenen ve sektörün en büyük fuarlarından biri olan IWF Fuarı’na bu yıl ilk kez katılıyor.

Bu nedenle tüm ürün gamını tanıtmak amacıyla oldukça kapsamlı bir katılım gerçekleştirecek olan firma, modern ve klasik yorumlu kulpları, kapı kolları, askılar ve genç odaları için sunduğu yüzlerce alternatifle özgün tasarımlarını Amerikalı kullanıcıların beğenisine sunacak. 

ÇEBİ, yıllardır Avrupa ve Orta Doğu’nun çeşitli ülkelerinde katıldığı fuarlarla bir yandan ihracat portföyünü genişletirken, diğer yandan farklı kültürlerden kullanıcılar ile buluşma fırsatı yakalıyor.

41 ülkeye gerçekleştirmekte olduğu ihracat, bu konuda başarılı çalışmalar yaptığının bir göstergesi. Firma, ilk kez katılacak olduğu IWF Fuarı ile özgün ve başarılı tasarımlara sahip zengin ürün gamıyla Amerikan pazarında da aynı başarıyı yakalamayı hedefliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account