Alüminyum cephe ve doğrama sistemlerinde dünya lideri olan Schüco, güvenli ve zarif alüminyum villa kapılarıyla evinizin bırakacağı ilk izlenimin etkileyici olmasını sağlıyor.

Yazar:Editor
10.07.2012

 

Alüminyum villa kapısı, kış bahçesi, alüminyum ve PVC pencereler, kapılar, sürme sistemler... Schüco’da eviniz için ihtiyaç duyacağınız pek çok ürünü bulmanız mümkün. Bu ürünlerden alüminyum villa kapısında Schüco, gerçek bir dış mekân kapısında bulunması gereken güvenlik ve dış ortam koşullarına dayanıklı yapı sunuyor. 

İzmir Kaynaklar Konakları, İstanbul Ant Riva ve Orman Ada gibi pek çok prestijli projede ve şahıs villalarında tercih edilen Schüco alüminyum villa kapıları; evinizde güvenli, şık ve dekoratif girişler sunuyor.

Yüksek kaliteli işçilik ürünü alüminyum villa kapıları, paslanmaz çelik aksamlar ve yalıtım sağlayan ısı bariyerleri ile destekleniyor. Güvenli yapısı ile “dış ortam şartları” için özel olarak geliştirilen Schüco alüminyum villa kapıları, güvenliği ve tasarımı bir arada arayanların doğru çözümü bulabilmesini sağlıyor.

Schüco alüminyum villa kapısında ileri teknoloji ile güvenlik gereksinimleri ön planda tutuluyor

Schüco Alüminyum villa kapılarının 3 ana modeli Pura, Alluce ve Classica; farklı dizayn alternatiflerini kendi içlerindeki farklılıklarla da arttırıyor. Standart donanımda bulunan; güvenlik düzeyi yüksek 3 noktadan kilitleme sistemi, 2 adet güvenlik pimi, 400 mm 450 eğimli dış kol, parmak izi okuyucu sistem, uzaktan kumanda sistemi, gömme kapı pompası, kapı dürbünü, gizli zincir mekanizması ve farklı gizli menteşe seçenekleri ile evlerin yüksek teknolojiye ve farklı tasarıma sahip bir kapı ile güvende olması sağlanıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account