Yeni Bosch DCN Konferans Sistemleri Merkezi Kontrol Ünitesi

Yazar:Editor
04.07.2012

 

Bosch, kablolu ve kablosuz delege ünitelerinin, tek bir sistem altında entegrasyonuna izin veren yeni DCN Next Generation Merkezi Kontrol Ünitesi’ni (CCU2) pazara sundu.

Yeni ünite sayesinde, DCN Next Generation sisteminin genişletilmesi gerektiğinde ya da kullanıcıların ihtiyaçları farklılaştığında DCN Kablosuz Delege Üniteleri sisteme eklenebiliyor.

Yalnızca tek bir CCU, 245 kablolu ve 245 kablosuz delege ünitesini rahatlıkla kontrol edebiliyor. Dahası, kontrol bilgisayarı için Ethernet bağlantısı ya da herhangi bir dönüştürücü kullanmadan RS232 bağlantısına göre (maksimum 15m) daha uzak mesafelere erişime olanak tanıyor.

Bosch yeni merkezi kontrol ünitesi ile birlikte, CCU üzerindeki iki hat çıkışını üçe çıkararak kablolu delege ünitelerinin bağlantısında da daha fazla esneklik sağladı. 

CCU birçok uygun maliyetli özellik ile geliştirildi: Daha çok delege ünitesine güç sağlayabilmek ve büyük sistemlerde ilave güç kaynağı kullanım gereksinimini azaltabilmek için CCU’nun çıkış gücü artırıldı.

Tıpkı bir network kontrol ünitesi gibi yapılandırılabilen CCU, böylece birden fazla CCU kullanılan çok büyük çoklu - CCU sistemlerde network kontrol ünitesi gereksinimi ortadan kaldırıyor. (4000 delege ünitesine kadar). 

Yeni CCU, yeni DCN konferans yazılımı ile çalıştığında, konferans organizatörlerine üst düzeyde esneklik sağlayıp, sistemlerini kolaylıkla çalışır hale getirmelerine olanak tanıyor.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account