Bosch Isı Sistemleri, Adana’daki yeni bayisini açtı

Editör
20.06.2012

 

Türkiye geneline yaygın bayi ve satış sonrası servisleriyle ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe faaliyet gösteren Bosch Isı Sistemleri, Adana’da açtığı bayisiyle hizmet halkasına yeni bir zincir daha ekledi. 

 Bayinin açılışını gerçekleştiren Bosch Türkiye Temsilcisi Steven Young, “Adana’daki Üçay bayimizde Bosch’un en son teknolojiye sahip çevreci ürünlerini tüketicilerle buluşturacağız” dedi.

Bosch Isı Sistemleri Adana bayisinin açılışı, Bosch Türkiye Temsilcisi Steven Young, Bosch Isı Sistemleri Satış Müdürü Hayati Seyyar, Üçay Mühendislik Ortakları İrfan Kocabaş, Ayhan Karacabey ve Mustafa Bozkurt’un yanı sıra kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleştirildi. Bu yeni bayiyle birlikte şirketin Türkiye genelindeki bayi sayısı da 228’e ulaştı. 

Termoteknik iş koluna büyük önem verdiklerini kaydeden Young, 20 yılı geride bırakan Manisa Fabrikası’nın, hem Türkiye pazarı için ürettiğini, hem de 34 ülkeye ihracat yaptığını vurguladı. Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş. ile 2011 yılında satışlarını en çok artıran ülkenin Türkiye olduğunu dile getiren Young, sözlerine şöyle devam etti:

“Bosch Isı Sistemleri, tüketicilerimize her noktada ulaşmak hedefiyle yatırımlarını sürdürüyor. Bu doğrultuda yeni bayiler açarak, Türkiye genelindeki bayi sayısını artırıyor.

Adana bölgesine doğalgazın yeni gelmesi nedeniyle bu yılki ilk bayi açılışımızı bu kentimizde yapmaya karar verdik. Bosch Isı Sistemleri olarak, en son teknolojiye sahip çevreci ürünlerimizle Adanalıların hizmetinde olacağız.”

 10 yıldır Bosch’un iş ortağı olarak faaliyet gösteren Üçay Mühendislik tarafından açılan Adana bayisinde, yüksek performanslı Bosch yoğuşmalı kombiler, kaskad sistemler, hermetik şofben ve kombiler başta olmak üzere zengin bir ürün yelpazesi tüketiciyle buluşacak. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account