Bosch Termoteknik’ten sektörde bir ilk: Başarılı Teknisyenler Toplantısı

Editör
18.06.2012

 

 Bosch Termoteknik, başarılı teknisyenlerini motive etmek ve ödüllendirmek amacıyla Antalya’da Başarılı Teknisyenler Toplantısı düzenledi. Bu Sektörde ilk kez Bosch Termoteknik’in düzenlediği teknisyenler toplantısına müşteri memnuniyeti en yüksek 100 teknisyen katıldı. 

Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş, satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyeti en yüksek 100 teknisyeni için, sektörde ilk kez Başarılı Teknisyenler Toplantısı düzenledi.

 2011 yılını %97,3 müşteri memnuniyetiyle tamamlayan Bosch Termoteknik, bu oranın elde edilmesinde büyük katkıları olan teknisyenlerini 12-14 Nisan tarihleri arasında Antalya Limak Lara Otel‘de bir araya getirdi.

Başarılı teknisyenleri hem ödüllendirmek hem de motive etmek için gerçekleştirilen bu toplatıya, müşteri memnuniyeti en yüksek 100 Bosch Termoteknik teknisyeni katıldı. 

1400 yetkili servis teknisyeni arasından seçilen ve müşteri memnuniyet anketi  en yüksek teknisyenlerin hazır bulunduğu toplantı  “Isısan Servis Daima Bir Adım Önde” sloganıyla  gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Servis Müdürü,  tüm teknisyenlere, gösterdikleri özenden ve yakaladıkları yüksek memnuniyet oranından dolayı teşekkür ederek, Bosch dünyası hakkında global bilgiler verdi.

Toplantıda ayrıca,  teknisyenlerle  ‘’Yöneticisinin, ailesinin, iş arkadaşlarının, servis merkezinin gözünden iyi bir teknisyen nasıl olmalı?’’ çalıştayı da yapıldı. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account