Aksaray'da Tesisatçılarla Buluştu

Editör
15.06.2012

 

‘Yıllar Boyu Sağlam Boru’ sloganıyla alt yapı ve bina içi tesisat boru üretimi yapan Pakplast’ın, tesisatçıları ürünleri hakkında bilgilendirmek amacıyla Türkiye çapında düzenlediği seminerleri devam ediyor. Tesisatçıların yoğun ilgi gösterdiği seminerlerin 14.’sü Aksaray’da yapıldı.

Yapı sektörünün öncü kuruluşlarından Pakpen Şirketler Grubu’nun çatısı altında alt ve üst yapı boru üretimi yapan Pakplast, Tesisatçı Seminerleri’ne devam ediyor.

Tesisatçıları ürünleri hakkında bilgilendirmek amacıyla geçtiğimiz yıl başladığı seminerler serisini Aksaray ile sürdüren Pakplast, 14. Tesisatçı Semineri’ni gerçekleştirdiği Aksaray’da büyük ilgi gördü. 

Aksaray Grand Eras Hotel'de düzenlenen seminer  Pakplast Üst Yapı Boru Grubu Satış Müdürü Aykut Tekinalp’in açılış konuşmasıyla başladı. 280’in üzerinde tesisatçıya Pakplast’ın üretim teknikleri, rekabetteki farkı ve uygulamada dikkat edilmesi gereken noktalarla ilgili bilgi verilen seminerde, yaşam koçu ve eğitmen İsmail Karasu da “Kazanan İnsan Olma” konulu bir sunum yaptı. 

Tüm katılımcılara, katılımcı sertifikasının verildiği seminer sonunda düzenlenen akşam yemeği ile misafirler eğlenceli saatler geçirdi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account