FG Wilson Türkiye, Jeneratör Sistemini Kurdu ve Teslim Etti…

Editör
14.06.2012

 

1966’dan bu yana Avrupa’nın en büyüğü, dünyanın önde  gelen güvenilir Jeneratör sistemleri markası FG Wilson’ın“5 adet  FG Wilson 6.3 kV alternatörlü 1825 kVA” dizel jeneratöründen oluşan sistem Milas- Bodrum Havalimanı  yatırımcısı Astaldi şirketine teslim edildi. 

Uluslararası Testler Başarıyla Tamamlandı  Astaldi’ye teslim edilen ve kısa süre önce T.C Ulaştırma  Bakanlığı Devlet Hava Meydanları ( DHM ) ile şirket yetkililerince gerçekleştirilen uluslararası testlerde büyük başarıyla tamamlandı. Böylece 5 adet 1825 kVA dizel  jeneratörler ve sistemleriyle; “Kesintisiz Enerji Güç Merkezi” kuruldu. Bu güç merkezi yeni dış hatlar projesi kapsamında  gerektiğinde tüm havalimanını besleyecektir.

FG Wilson Türkiye Ekibinin Mühendislik ve Proje Başarısı.  FG Wilson Türkiye ekibinin Mühendislik ve Proje hizmetleriyle çift şebeke girişli senkronizasyon sistemi, PLC, SCADA sistemleri, ses seviyesini istenen ölçüde düşük tutacak kritik tip susturucular, eşanjör ve remote radyatörler, hava ve akülü start sistemleri, yakıt depolama ve aktarma sistemleri “ Kesintisiz Enerji Güç Merkezi”ndeki önemli teknik ekipmanlardır.

 Dört Mevsim Bodrum ve Bölgesi… 

 Türkiye’nin sadece tatil beldesi olmasının yanında turizm,organize perakende, sağlık ve kültür – sanat sektöründeki büyük yatırımlar  ve hareketlerle de öne çıkan Milas – Bodrum Bölgesi’nin  genişletilen havalimanının yıllık kapasitesi 3 milyon yolcu olarak tahmin ediliyor.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account