REHAU_Aranızdan Su Sızmasın Kampanyası

Yazar:Editor
13.06.2012

 

REHAU, uzun süren hazırlık döneminin sonunda “Aranızdan Su Sızmasın” sloganıyla sosyal medyada başlattığı ödüllü kampanyasının tanıtım kokteylini 2-5 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen ISK-SODEX 2012 Fuarı’nda yaptı. 

170 ülkedeki satış ofisleri, 40’tan fazla fabrikası ve 15.000 den fazla çalışanı ile REHAU Yapı, Endüstri ve Otomotiv alanlarında faaliyet göstermekte ve bu alanlarda polimer malzemeler ile sistem çözümleri tedarik etmektedir.

REHAU, dünyadaki en dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım suyu tesisat sistemlerini sunmaktadır. Avrupa’nın bir numarası olan REHAU’nun hedefi Türkiye’de de bir numara olmaktır. 

Evlerde yaşanan tesisat problemlerinin eğlenceli olarak anlatıldığı Su ve Levent çiftinin maceralarını konu alan skeçler, kampanyanın web, facebook sayfalarından ve youtube’dan “Aramızdan Su Sızmasın” diye aratılarak izlenebilir. 

REHAU Tesisat sistemlerinin kalitesini ortaya çıkarmaya ve son müşteride farkındalık yaratmaya yönelik kampanya, sene sonuna kadar aylık hediye çekilişleri ile devam edecektir.  

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account