Schneider Electric, elektrik ve enerji çözümleriyle Petrol ve Gaz Fuarı’ndaydı

Editör
13.06.2012

 

Schneider Electric, 5 - 8 Haziran tarihleri arasında da Azerbaycan’ın başkenti Bakü ’de gerçekleştirilen Uluslar arası Hazar Petrol ve Gaz Fuarı’na, petrol ve gaz altyapılarına yönelik enerji verimliliği çözümleriyle katıldı.

Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, 5-8 Haziran tarihleri arasında bu yıl 19.’su gerçekleştirilen Uluslararası Petrol ve Gaz Fuarı’na katıldı.

Birçok farklı sektöre enerji çözümleri sunan Schneider Electric, fuar katılımcılarına petrol ve gaz altyapılarına yönelik enerji verimliliği sistemlerini tanıttı.

Petrol ve gaz iş alanlarında Hazar kıyısı bölgesinin en büyük etkinliği Uluslararası Petrol ve Gaz Fuarı’na bu yıl dünyanın pekçok ülkesinden yaklaşık 300 şirket katıldı.

Açılışını İlham Aliyev’in yaptığı ve Hilary Clinton’un da ziyaret ettiği fuara Schneider Electric adına katılım gösteren Orta Asya Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Keçiciler şu yorumlarda bulundu; “Schneider Electric olarak global tecrübelerimizi, O&G ve Enerji Verimliliği segmentlerindeki çözümlerimizi Azerbaycan ekonomisine tanıtmaktan ve yerel iş ortaklarımız kanalıyla en son teknolojik çözümleri Azerbaycan'da üretip, kullanarak yerel ekonomiye katma değer üretmekten dolayı mutluyuz.

Aynı zamanda burada yetişmiş işgücünün sağlanabilmesi adına eğitim konusunu da desteklediğimizi belirtmek isteriz. Fuarın her yıl olduğu gibi bu yıl da başarıyla geçmesinden memnuniyet duyuyoruz.”

Schneider Electric’in operasyonel risk ve maliyetleri düşüren çözümleri ile süreç güvenliği ve kurulum verimliliği gibi konularda sunduğu hizmetleri sergileyen standı büyük ilgi topladı. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account