Vaillant Bilgi Birikimini Sektör Profesyonellerine Aktarmaya Devam Etti

Editör
12.06.2012

 

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Kocaeli Temsilciliği ve Türkiye Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi tarafından düzenlenen seminerde, Vaillant Türkiye Teknik Eğitim Bölümü Yöneticisi Serdar Öksüz “Isıtma Soğutma Sistemlerinde Alternatif Enerji Kaynaklarının Kullanımı” konusunda katılımcılara bilgi verdi.

Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Eğitim Salonu’nda, 18 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleşen seminere, bu sektörde faaliyet gösteren tesisat mühendisleri, makine mühendisleri, akademisyenler ve bu alanda eğitim alan öğrenciler ilgi gösterdi. 

Vaillant Türkiye Teknik Eğitim Bölümü Yöneticisi Serdar Öksüz katılımcılara Avrupa ve Türkiye’de enerji kaynaklarının durumu, ısıtma ve soğutma sistemlerinin teknolojik gelişimi, yenilebilir enerjilerin kullanımı, yenilenebilir enerjilerle ilgili ürünler, ürünlerin özellikleri ve kullanım alanları, sistem çözümleri, otomasyon sistemleri, hibrit sistemler ve Türkiye’de alternatif enerjiyle ilgili yasal düzenlemeler konularında bilgi verdi. 

Seminer sonunda, katkılarından dolayı Serdar Öksüz’e, TTMD Kocaeli temsilcisi Prof. Dr. İlhan Tekin Öztürk tarafından bir teşekkür belgesi verildi. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account