Hayalini kurduğunuz her şey Vanucci mutfakta

Yazar:Editor
12.06.2012

 

Göz alıcı iç mekan mobilya ve mutfak ürünlerinin önde gelen markası Vanucci, farklı mekanlar ve farklı zevkler için sunduğu zengin ürün ve çözümlerle, şıklık ve doğallığı bir arada sunuyor.

Her boyuttaki mutfak için sayısız çözüm sunan Vanucci, özgün mutfak tasarımlarıyla gerek evlerde gerekse kullanıcılarının hayatında değişim rüzgarları estirmeye devam ediyor.

23 model 41 versiyon ve sınırsız renk seçenekleri ile mutfak portföyünü kullanıcılarının beğenisine sunan marka, şimdi de ahşabın sıcak yüzü Berillo ve klasikle modernin birleşimi Perla ile evlerin mutfaklarında farklı ambiyanslar yaratıyor.

Klasik, modern, estetik; Vanucci Perla

Vanucci Perla modeli, mutfaklara masifin güzelliği ile klasik ve modern çizgilerin estetiğini birlikte getiriyor. Mutfaktaki her eşyaya gizli ve özenle seçilmişçesine bir yer açan Perla, özel davlumbaz formunun sağladığı estetik rafıyla dekoratif düzenlemelere de imkan tanıyor. Perla’nın, klasik ve modern çizgilerin bir arada yorumlandığı masif kapakları mutfaklara estetik katıyor.

Doğal ceviz ve kiraz cilalı masif çeşitlerinin yanı sıra Perla’nın, üzeri tekstüre ve ipek mat lake uygulamalı kapak alternatifleri de  bulunuyor. Klasik ve modern  tasarımı yansıtan kulplar ve satine camlı kapakları ile de Perla, sade ve şık yaşantıyı simgeliyor.

Vanucci Berillo ile ahşabın sıcak yüzü mutfaklarınızda

Vanucci Berillo ahşabın sıcaklığını mutfağınıza taşıyor. Üç yapraklı zarif motifi ve dolap kapaklarındaki pirinç kulpları ile klasik tasarımına hareket katan Berillo ile mutfaklar sade ama göz alıcı bir görünüme kavuşuyor. Estetik ihtiyaçları zarif detaylarıyla karşılayan Berillo, işlevsel özellikleriyle de büyük bir kullanım kolaylığı sunuyor.

Düzenli depolama olanağı sunan kiler dolapları, geniş kullanım alanı yaratan derin sürgüler, çekmece içlerinde özel çatal kaşıklık sistemleri ve köşe dolaplarındaki yaratıcı çözümler Berillo'ya sahip olmanın keyfini ikiye katlıyor. 

Teknolojiyi tasarımla birleştiren Vanucci, fonksiyonel özellikleriyle de tüm ihtiyaca cevap veriyor 

Sektördeki en geniş ve en kaliteli üretim hattına sahip bulunan Vanucci, modern hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarladığı mutfaklarında teknolojiyi de etkin bir şekilde kullanıyor.

Çağdaş yaşamın ihtiyaçlarına yönelik ürünler ortaya koyan Vanucci, işlevselliği göz ardı etmeden farklılaşma sağlayan tasarımlara imza atıyor.

Kullanıcılarına farklı formlar sunabilmeyi çıkış noktası olarak kabul eden Vanucci, mevcut sistem ve mekanizmaları tasarımlarında doğru bir şekilde uygulayarak da ürünlerinin işlevsel gücünü artırıyor. Biçim ve işlevin içinde olduğu Vanucci mutfaklar, kullanıcılarına konfor ve şıklığı bir arada sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account