Modern çizgilerin ışığı doğal tasarımın üzerinde…

Yazar:Editor
11.06.2012

 

Yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yaratan VİKO, Thea ailesine dahil ettiği en yeni modüler serisi Ultima ile yaşam alanlarını ve dekorasyon dünyasını şıklık, konfor, güvenlik ve tasarım ile tanıştırıyor.  

Doğal malzemelerle farklılaşan Ultima, şık ve fonksiyonel yapısıyla dikkat çekerken, modern çizgileri ve keskin hatlarıyla mekanlara yeni bir soluk getiriyor.

Dekorasyon dünyasına camın ışıltısı yansıyor

Elektrik anahtar ve priz sektörünün lideri VİKO’nun Thea ailesine yepyeni bir seri eklendi. Tarz kazandıran görünümüyle hem kullanıcılar hem de tasarımcılar için prestij göstergesi olmaya aday Ultima, sadelik ve zarafeti 4 farklı renkle taçlandırıyor ve özel cam serisiyle de dekorasyon dünyasında yenilik arayanların kalbini fethediyor. 

Ahşabın yalınlığı Ultima konforu ile buluşuyor

Anahtar-priz teknolojisinde devrim yaratan tasarımlara öncülük eden VİKO, en son teknoloji ve trendler temel alınarak üretilen Thea Ultima ile konforlu ve dikkat çeken bir tasarımlarına bir yenisini ekliyor. Ahşap serisiyle bambu, venge ve ceviz ağaçlarının gölgesinde toprak kokulu yeşil evlerin ayrıcalığını yaşatan Thea Ultima farklılığı seven kullanıcıları, doğal tasarımla konforlu bir yaşama davet ediyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account